Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » Щодо ситуації, яка склалася з виплатою заробітної плати працівникам первинної ланки охорони здоров’я району

Щодо ситуації, яка склалася з виплатою заробітної плати працівникам первинної ланки охорони здоров’я району

Автор: admin2 от 3-07-2019, 11:09
 (голосів: 1)

Щодо ситуації, яка склалася з виплатою заробітної плати працівникам первинної ланки охорони здоров’я районуНасамперед слід зазначити, що КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради, як і його попередник ДРТМО, не є в підпорядкуванні райдержадміністрації. В структурі райдержадміністрації немає відділу охорони здоров’я. Відповідно до Статуту, засновником, власником та органом управління підприємства є територіальні громади селищ та сіл Дрогобицького району в особі Дрогобицької районної ради (надалі — Засновник). Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Засновнику. Підприємство є самостійною юридичною особою, що підпорядковується Дрогобицькій районній раді, з питань охорони здоров’я — підпорядковується Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та Міністерству охорони здоров’я України, а в межах делегованих Засновником повноважень — Дрогобицькій райдержадміністрації.

Проблеми із фінансовим забезпеченням галузі виникли у зв’язку із запізнілим рішенням щодо реорганізації охорони здоров’я району, тобто, ліквідації ДРТМО та створення КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради, яке мало завершитися ще до кінця 2018 року.

Треба сказати, що одним з факторів, який спричиняє фінансові проблеми, є також низький відсоток підписання декларацій населення з лікарями району — всього 62%.

На даний час питання фінансування заробітної плати вирішується на рівні Національної служби здоров’я. Зокрема, комісія Національної служби здоров’я розглядає можливість автоматичного перенесення на цей рік декларацій, які були укладені до 1 січня 2019 року і не були перереєстровані у 2019 році, через що район не отримує відповідне фінансування від НСЗУ.

Наголошуємо, що всю відповідальність за виплату заробітної плати працівникам несуть головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради та засновник.

Райдержадміністрація в межах делегованих повноважень напрацювала пропозиції з метою ліквідації заборгованості із заробітної плати працівникам первинної ланки охорони здоров’я району і подала їх на розгляд районної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua