Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » Рекомендації для населення щодо профілактики інфекційних хвороб під час повені

Рекомендації для населення щодо профілактики інфекційних хвороб під час повені

Автор: admin1 от 31-05-2019, 11:51
 (голосів: 0)

Рекомендації для населення щодо профілактики інфекційних хвороб під час повеніГромадяням, в першу чергу необхідно дотримуватись простих правил особистої  гігієни, та у жодному разі не слід використовувати воду для пиття з відкритих водойм і криниць, тому що внаслідок повені у ці джерела води могли потрапити із кладовищ, вбиралень, хлівів, полів, сміттєзвалищ, збудники туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, вірусних гепатитів тощо.

Якщо постачання якісної питної води неможливе, не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання,та обов’язково прокип`ячувати воду, як для споживання, так і для господарських цілей. При приготуванні їжі  застосувати термообробку продуктів, а овочі і фрукти ретельно мити кип’яченою водою та обдавати окропом. Крім того, оскільки у теплий період року збільшується ризик швидкого псування продуктів, вживати лише свіжеприготовлену їжу, а у разі повторного споживання піддавати їх повторній термічній обробці,перед цим обов’язково мити руки з милом і протирати зволоженими серветками-дезінфікантами тощо. Заборонено вживати продукти, які були підтоплені водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена водою і отримала ушкодження.

Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезинфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території. Все майно, що було затопленим, підлягає дезинфекції.

 Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування адреси організацій, що відповідають за надання допомоги потерпілому населенню.

При виявленні перших ознак захворювання терміново звертатися до найближчої лікувальної установи, не займатися самолікуванням!!!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua