Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » Оновлено Календар профілактичних щеплень

Оновлено Календар профілактичних щеплень

Автор: admin1 от 5-07-2018, 12:34
 (голосів: 0)

Оновлено Календар профілактичних щепленьМіністерство охорони здоров’я України оновило Календар профілактичних щеплень. Оновлення в календарі стосуються вакцинації проти гепатиту В та туберкульозу. Новації в календарі базуються на міжнародному досвіді проведення імунізації, а також відповідають рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Щодо вакцинації проти туберкульозу, діти отримуватимуть єдине щеплення БЦЖ проти туберкульозу на 3–5 добу життя. «Це доказово обґрунтований підхід з доведеною ефективністю. Такий підхід відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я та визнаний світовою медичною спільнотою», — повідомляють у Міністерстві.

Ревакцинація проти гепатиту В буде проводитися на другому, а не першому місяці життя дитини. За інформацією МОЗ України, це відповідає досвіду країн Європи, де вакцинація проти гепатиту В співпадає або поєднується з імунізацією проти дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту у дітей (у 2 та 6 міс). Такий підхід є доцільним та науково обґрунтованим і допомагає збільшити частку дітей, щеплених своєчасно.

Наразі в Україні обов’язковою є вакцинація дітей від 10 хвороб:

гепатиту В; туберкульозу; поліомієліту; дифтерії; кашлюку; правця; гемофільної інфекції; кору; краснухи; епідемічного паротиту.

У Міністерстві повідомляють, що всі вакцини для дітей, необхідні для імунізації згідно з календарем, передані в регіони та доступні безоплатно в закладах первинної медичної допомоги України. Централізовані закупівлі вакцин здійснює Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua