Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Охорона здоров'я » Держпродспоживслужба моніторить реалізацію в області програми «Доступні ліки»

Держпродспоживслужба моніторить реалізацію в області програми «Доступні ліки»

Автор: admin1 от 25-07-2017, 09:15
 (голосів: 0)

Держпродспоживслужба моніторить реалізацію в області програми «Доступні ліки»Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України спеціалісти Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області забезпечує реалізацію Урядової програми «Доступні ціни» в області. Держпродспоживслужба постійно моніторить застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які внесені до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.
Так, спеціалісти Сектору контролю за регульованими цінами налагодили співпрацю з 13 найбільшими фармацевтичними фірмами області для забезпечення щомісячного аналізу розмірів граничних оптово-відпускних та роздрібних цін, а також розмірів застосованих постачальницько-збутових та торгових (роздрібних) надбавок на лікарські засоби, що включені до програми «Доступні ліки». У Львівській області моніторингом охоплено 238 аптечних закладів, що в червні 2017 року становило 27% від загальної кількості аптечних закладів охопленим моніторингом по Україні.
Отже, на сьогодні вже проаналізовано більше 34 тисячі цін на лікарські засоби та забезпечено дотримання аптечними закладами граничних оптово-відпускних та роздрібних цін області вимог законодавства у сфері ціноутворення.
Для забезпечення позитивного ефекту від впровадженого Урядом референтного ціноутворення та програми реімбурсації, що дає можливість населенню отримувати лікарські засоби за доступними цінами, за результатами здійсненого моніторингу у червні 2017 року 10-м підприємствам оптової торгівлі надані листи-приписи щодо дотримання ними граничних рівнів постачальницько-збутових надбавок. 
 Разом з тим, якщо у Вас виникають питання щодо ціноутворення на лікарські засоби, просимо, за допомогою звертатись в Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області (м. Львів, вул. Вітовського, 18).
У разі подання звернення обов’язково вказувати та додавати:
- назву лікарських засобів, щодо яких зросли ціни;
-назву, адресу та ЄДРПОУ суб’єкта господарювання, що здійснює реалізацію лікарських засобів (дану інформацію можна отримати на стенді «Куток споживача»);
- документи, що підтверджують застосування завищених цін ( чеки, квитанції).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua