czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

До кінця травня виміряти артеріальний тиск можна в медичних та державних установах

Автор: admin1 от 16-05-2017, 15:20

До кінця травня виміряти артеріальний тиск можна в медичних та державних установахЗ 15 травня на Львівщині розпочалися Дні вимірювання артеріального тиску у населення області. Протягом двох тижнів кожен зможе для профілактики виміряти тиск не лише в поліклініках, фельдшерсько-акушерських пунктах, амбулаторіях чи аптеках, але й в державних установах. Ось і в приміщенні Дрогобицької районної державної адміністрації працює пункт вимірювання артеріального тиску, де кожен бажаючий має можливість перевірити свій тиск, тим самим убезпечитися від артеріальної гіпертензії, а отже, знизити ризик розвитку її важких ускладнень. Терміном «артеріальна гіпертензія» прийнято називати стійке підвищення артеріального тиску (АТ) від 140/90 мм рт. ст.  і вище будь...

На Львівщині стартував тиждень імунізації

Автор: admin1 от 25-04-2017, 12:03

На Львівщині стартував тиждень імунізації24 квітня, на Львівщині стартував Український тиждень імунізації, який проводять одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями. Головна його мета – інформування населення про вакцинацію як найбільш ефективного захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.
Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації закликає батьків проводити щеплення дітям, відтак, захистити їх від загрозливих захворювань.
Український тиждень імунізації триватиме до 30 квітня.

Понад двісті мешканців району вже скористалися Урядовою програмою "Доступні ліки"

Автор: admin2 от 20-04-2017, 13:15

Понад двісті мешканців району вже скористалися Урядовою програмою "Доступні ліки"Для реалізації Урядової програми "Доступні ліки", тобто - забезпечення для населення доступності лікарських засобів та запровадження відшкодування їх вартості Дрогобицький район отримав з державного бюджету 1 099 900 грн.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Володимира Шутка ця сума затверджена в районному бюджеті, як призначення для Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання, через яке буде забезпечене цільове використання коштів для відшкодування вартості ліків аптечним закладам, які працюють в Програмі...

Як і де скористатися Урядовою програмою "Доступні ліки"

Автор: admin1 от 19-04-2017, 11:52

Як і де скористатися Урядовою програмою "Доступні ліки"

 

Аптеки-учасниці можна розпізнати за відповідною позначкою.
Нагадаємо, що 1 квітня стартувала Урядова програма «Доступні ліки», у межах якої пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. 
Майже 500 аптек на Львівщині вже долучились до програми і їх перелік оновлюють щодня.

Вчора голова райдержадміністрації здійснив об'їзд закладів охорони здоров'я району

Автор: admin2 от 14-04-2017, 10:14

Вчора голова райдержадміністрації здійснив об'їзд закладів охорони здоров'я району

 

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з головним лікарем ДРТМО Олександром Слабим відвідали районну лікарню №2 в с.Рихтичі та фельдшерсько-акушерські пункти в селах Тинів, Літиня, Рпчиці.

Керівники поспілкувалися з працівниками та пацієнтами, оглянули приміщення закладів, матеріально-технічне забезпечення для визначення проблем, які потребують першочергового вирішення.

Голова райдержадміністрації проінспектував стан проведення благоустрою та озеленення територій.

Стартує Урядова програма «Доступні ліки»

Автор: admin2 от 29-03-2017, 11:08

Стартує Урядова програма «Доступні ліки»1 квітня стартує Урядова програма «Доступні ліки», у межах якої пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Пріоритетність надали лікуванню саме цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності серед населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Для того, щоб отримати ліки пацієнту необхідно прийти до лікаря та одержати правильно виписаний рецепт, завітати до аптеки з позначкою «Доступні ліки» та отримати потрібні препарати безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом. Вартість ліків повністю або частково оплачує держава...

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Автор: admin2 от 9-02-2017, 17:26

Медики району підсумували роботу за минулий рікРозширена нарада за підсумками роботи у 2016 році відбулася сьогодні у районному територіальному медичному об'єднанні.

Головний лікар району Олександр Слабий, який був призначений на цю посаду лише наприкінці року запросив до слова свого заступника Леоніда Іванчука. Доповідач охарактеризував ситуацію в районній охороні здоров'я на загал, відзначивши позитивні кроки. Так, за кошти обласного і районного бюджетів було придбано необхідне медичне обладнання. Район в необхідній кількості забезпечений вакциною БЦЖ. В минулому році проведено низку важливих заходів з енергозбереження. Протягом року реалізовувалося пільгове медичне забезпечення, зубопротезування та стаціонарне лікування учасників АТО...

Вчора минуло 25 років від дня утворення Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання

Автор: admin2 от 3-01-2017, 16:48

Вчора минуло 25 років від дня утворення Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання2 січня 1992 року відповідно до рішення сесії районної ради від 17.05.1991 р. “Про впровадження економічних методів управління системою охорони здоров'я Дрогобицького району” було утворене Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання. Рішення про утворення ДРТМО та перехід на нові умови господарювання було прийняте, зважаючи на слабку матеріально-технічну базу медичних закладів, низьку заробітну плату медпрацівників та інші чинники. Першим керівником Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання був Микола Загродський, якого змінив на цій посаді Андрій Шевкенич. У 2002 році головним лікарем ДРТМО був призначений Валерій Паламарчук, який професійно керував галуззю до листопада 2016 року. Перед нинішнім молодим очільником медиків району Олександром Слабим стоїть непросте і відповідальне завдання...

Грип та ГРЗ: як вберегтися від захворювання

Автор: admin1 от 28-12-2016, 17:36

Грип та ГРЗ: як вберегтися від захворюванняСитуація щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні залишається складною. Для того, щоб уберегтися від епідемії, у департаменті охорони здоров’я ЛОДА радять, зокрема, вживати вітаміни, часто провітрювати приміщення та утримуватися від перебування у місцях масового скупчення людей.
Також експерти радять дотримуватися й інших основних засобів профілактики:
- уникайте контакту з особами, що мають прояви інфекції;
 - вдягайтеся відповідно до температури навколишнього середовища, оскільки перегрівання шкодить не менше, ніж переохолодження...

Вакцинація: ризик чи гарантія?

Автор: admin2 от 8-12-2016, 15:05

Вакцинація: ризик чи гарантія?Це запитання знову і знову постає перед батьками протягом багатьох років. Якість вакцини, відповідальність медиків, реакція дитячого організму – від перелічених чинників залежить успішність щеплення. Саме про реакцію на щеплення потрібно донести батькам.

Нині й надалі роздмухують ажіотаж довкола вакцини проти дифтерії, правця і кашлюку, так званої АКДП. Найбільше батьки та й медики бояться реакції на неї, яка у більшості випадків таки спостерігається. Після щеплення вакциною АКДП можуть виникати: підвищена температура тіла, дратівливість і неспокій дитини, зниження апетиту, почервоніння і припухлість, больові відчуття у місці ін’єкції...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.