porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Автор: admin2 от 9-02-2017, 17:26

Медики району підсумували роботу за минулий рікРозширена нарада за підсумками роботи у 2016 році відбулася сьогодні у районному територіальному медичному об'єднанні.

Головний лікар району Олександр Слабий, який був призначений на цю посаду лише наприкінці року запросив до слова свого заступника Леоніда Іванчука. Доповідач охарактеризував ситуацію в районній охороні здоров'я на загал, відзначивши позитивні кроки. Так, за кошти обласного і районного бюджетів було придбано необхідне медичне обладнання. Район в необхідній кількості забезпечений вакциною БЦЖ. В минулому році проведено низку важливих заходів з енергозбереження. Протягом року реалізовувалося пільгове медичне забезпечення, зубопротезування та стаціонарне лікування учасників АТО...

Вчора минуло 25 років від дня утворення Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання

Автор: admin2 от 3-01-2017, 16:48

Вчора минуло 25 років від дня утворення Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання2 січня 1992 року відповідно до рішення сесії районної ради від 17.05.1991 р. “Про впровадження економічних методів управління системою охорони здоров'я Дрогобицького району” було утворене Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання. Рішення про утворення ДРТМО та перехід на нові умови господарювання було прийняте, зважаючи на слабку матеріально-технічну базу медичних закладів, низьку заробітну плату медпрацівників та інші чинники. Першим керівником Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання був Микола Загродський, якого змінив на цій посаді Андрій Шевкенич. У 2002 році головним лікарем ДРТМО був призначений Валерій Паламарчук, який професійно керував галуззю до листопада 2016 року. Перед нинішнім молодим очільником медиків району Олександром Слабим стоїть непросте і відповідальне завдання...

Грип та ГРЗ: як вберегтися від захворювання

Автор: admin1 от 28-12-2016, 17:36

Грип та ГРЗ: як вберегтися від захворюванняСитуація щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні залишається складною. Для того, щоб уберегтися від епідемії, у департаменті охорони здоров’я ЛОДА радять, зокрема, вживати вітаміни, часто провітрювати приміщення та утримуватися від перебування у місцях масового скупчення людей.
Також експерти радять дотримуватися й інших основних засобів профілактики:
- уникайте контакту з особами, що мають прояви інфекції;
 - вдягайтеся відповідно до температури навколишнього середовища, оскільки перегрівання шкодить не менше, ніж переохолодження...

Вакцинація: ризик чи гарантія?

Автор: admin2 от 8-12-2016, 15:05

Вакцинація: ризик чи гарантія?Це запитання знову і знову постає перед батьками протягом багатьох років. Якість вакцини, відповідальність медиків, реакція дитячого організму – від перелічених чинників залежить успішність щеплення. Саме про реакцію на щеплення потрібно донести батькам.

Нині й надалі роздмухують ажіотаж довкола вакцини проти дифтерії, правця і кашлюку, так званої АКДП. Найбільше батьки та й медики бояться реакції на неї, яка у більшості випадків таки спостерігається. Після щеплення вакциною АКДП можуть виникати: підвищена температура тіла, дратівливість і неспокій дитини, зниження апетиту, почервоніння і припухлість, больові відчуття у місці ін’єкції...

Сьогодні медичній спільноті району відрекомендували головного лікаря ДРТМО

Автор: admin2 от 9-11-2016, 14:12

Сьогодні медичній спільноті району відрекомендували головного лікаря ДРТМОПеред тим, як представити новопризначеного очільника галузі охорони здоров'я, перші особи району подякували за багаторічну працю Валерію Паламарчуку. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора відзначили великий особистий вклад Валерія Олександровича в збереження та розвиток потенціалу сільської медицини Дрогобиччини. Валерій Паламарчук також висловив вдячність владі та колегам за взаєморозуміння та спільну працю, яку вони надалі продовжуватимуть з новим керівником.

Михайло Сікора, представляючи новопризначеного головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання зазначив, що перше враження, яке у нього склалося про Олександра Слабого було позитивним,..

У департаменті охорони здоров'я ЛОДА запрацювала телефонна лінія "Пологова допомога"

Автор: admin1 от 18-10-2016, 16:32

У департаменті охорони здоров'я ЛОДА запрацювала телефонна лінія "Пологова допомога"У вівторок, 18 жовтня, у департаменті охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації запрацювала цілодобова гаряча телефонна лінія "Пологова допомога". Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак. Зі скаргами та пропозиціями щодо роботи медичного персоналу пологових відділень Львівщини можна звертатись за телефоном 276-45-92. Зауважимо, що у понеділок, 17 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив організувати роботу гарячої лінії.

Обережно алкогольний сурогат!

Автор: admin1 от 17-10-2016, 08:44

Обережно алкогольний сурогат!Управління Держпродспоживслужби в Дрогобицькому районі повідомляє,що на сьогодні в Харківській, Донецькій та Миколаївській областях мають місце випадки отруєння  серед населення сурогатами алкоголю в т.ч. зі смертельними випадками!

Щороку в Україні тільки від отруєння алкоголем помирає від 9 до 11 тисяч осіб. Тенденція до постійного збільшення смертності від отруєння сурогатними спиртними напоями спостерігається через використання недоброякісної сировини, зазвичай, метанолу, при їх виготовленні.

В Ролеві відкрили відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт

Автор: admin1 от 31-08-2016, 15:09

В Ролеві відкрили відремонтований фельдшерсько-акушерський пунктОновлений фельдшерсько-акушерський пункт в селі Ролів після капітального ремонту став окрасою села. Сьогодні, 31 серпня, відбулося його офіційне відкриття. Місцеві мешканці тішаться, що відтепер зможуть отримувати медичні послуги у своєму селі і привітати з цією подією приїхали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук. У своїх виступах вони подякували будівельникам, всім мешканцям села, хто долучився до ремонту приміщення, окремо відзначили...

З понеділка у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомоги

Автор: admin1 от 22-07-2016, 16:42

З понеділка у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомогиЗ наступного тижня у районних лікарнях відпрацьовуватимуть практичні навики з надання екстреної медичної допомоги. Навчання медпрацівників проводитимуть компетентні фахівці, які отримали сертифікати міжнародного зразка.
Такі тренінги для районних медиків організував департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.
 Богдан Чечотка зазначив, що графік тренінгів затверджений відповідним наказом і доведений до усіх районів. "Вже з понеділка, 25 липня, тренерські бригади вирушать у Городоцький та Дрогобицький райони. До 5 серпня вони побувають в усіх районних лікарнях", - додав він.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.