Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » На нараді директорів шкіл йшлося про підсумки навчального року

На нараді директорів шкіл йшлося про підсумки навчального року

Автор: admin2 от 19-05-2016, 14:12
 (голосів: 0)

На нараді директорів шкіл йшлося про підсумки навчального року18 травня у залі засідань методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації  відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів, у роботі якої брали участь заступник голови районної державної адміністрації Іван Мізерник, головний інспектор РВ ГУ ДСНС України у Львівській області майор служби цивільного захисту Михайло Городиський.

В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко зупинився на питаннях завершення 2015-2016 навчального року, оздоровлення школярів у літній період. Про результати вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень з іноземної мови в процесі запровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти доповіла методист Любов Маркович. Методист Ігор Михаць особливу увагу приділив дотриманню вимог техніки безпеки під час занять фізичною культурою та спортом. На питанні споживання енергоресурсів за січень-квітень 2015-2016 н.р. зупинився начальник групи обслуговування навчальних закладів відділу освіти Юрій Сенів.

Інформацію про результати атестаційної експертизи Броницької СЗШ І-ІІ ступенів та Ріпчанської СЗШ І ступеня, про підсумки атестації педагогічних працівників у 2015-2016 н.р., про проведення звітів керівників перед педагогічними колективами та громадськістю, про замовлення підручників для 8 класу довели до відома учасників методисти Дарія Грицик, Марія Драб та Володимир Новаківський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua