Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Вчителі зарубіжної літератури презентували свій досвід

Вчителі зарубіжної літератури презентували свій досвід

Автор: admin2 от 22-03-2016, 15:30
 (голосів: 0)

Днями відбувся районний семінар учителів зарубіжної літератури, на якому презентували свій досвід педагоги, які атестуються у 2016 році на вищу кваліфікаційну категорію.

Значним практичним спрямуванням і доцільністю відзначаються напрацювання вчителя Грушівської СЗШ І –ІІ ст. Ірини Летнянчин щодо формування ключових життєвих компетентностей як засобу розвитку творчих здібностей учнів.

У руслі сучасних вимог до уроку йде використання інтерактивних методів на заняттях із зарубіжної літератури вчителем Попелівського НВК І-ІІІ ст. Тетяною Петруняк. Цікавими є творчі знахідки вчителя цієї ж школи Лесі Садової з проблеми «Поглиблене вивчення та аналіз художнього тексту з елементами компаративістики».

Слід відзначити ґрунтовний науковий підхід до роботи над методичною проблемою «Гра як засіб активізації розумової діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури» педагога Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст. Ірини Новосвєтлової.

Методист відділу освіти Володимир Новаковський висвітлив позитивні можливості музейної педагогіки у позакласній роботі з зарубіжної літератури.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua