Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Тиждень математики в Новому Кропивнику

Тиждень математики в Новому Кропивнику

Автор: admin1 от 22-03-2016, 09:34
 (голосів: 0)

Тиждень математики в Новому Кропивнику«Математика – цариця наук», - саме під таким гаслом у Новокропивницькому НВК І-ІІІст. пройшов тиждень математики, який організувала та провела  вчитель математики та інформатики Марія Максим’як.

Захід розпочався з відеопрезентації «Цікаві факти про видатних математиків». Учні ознайомились з життям та працями таких вчених, як Франсуа Вієт,  Рене Декарт,  Софія Ковалевська, Ісаак Ньютон, Герон Александрійський, Архімед та інші. Математичний турнір «Найкращий математик - 2016» допоміг визначити найерудованішого у царині наук. «Математичне шоу» сприяло усвідомленню учнів на скільки цікавим, важливим є цей предмет.

Тиждень математики в Новому КропивникуА допомагали у проведенні вчителі-предметники О.І. Томин, яка провела гру «О, щасливчику!»  і Н.Р. Василишин , яка підготувала «Математичний турнір».

Учні 5-11 класів підготували  тематичні  газети з математичними цікавинками , взяли участь у конкурсі на виготовлення геометричних фігур та написання казок і віршів про математику.

Кращі учні – переможці конкурсів, вікторин, ігор, змагань були  нагороджені грамотами , медалями та призами.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення. Всі учасники  переконалися, що будь-яка діяльність буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем.

 

Тиждень математики в Новому Кропивнику

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua