Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Творчий пошук педагогів-психологів

Творчий пошук педагогів-психологів

Автор: admin2 от 21-03-2016, 09:16
 (голосів: 0)

Творчий пошук педагогів-психологівНещодавно у методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів. Свою роботу представляли ті, хто атестується у цьому навчальному році. Цікавою була презентація психолога Надії Черниш з Підбузького НВК І-ІІІ ст. щодо збереження та зміцнення психічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу. У наш час важко переоцінити важливість цієї теми. Надія Миколаївна веде власний професійний блог. Пізнавальними є її дописи в Учительському on-line журналі.

Вдало здійснює психологічний супровід освітнього середовища Летнянського НВК І-ІІІ ст. з метою формування навиків здорового способу життя школярів практичний психолог Руслана Гельжинська.

Значний досвід здобула у вирішенні соціально-психологічних проблем молоді психолог Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст. Анна Майкович. Особливу увагу вона приділяє роботі з дітьми у прийомних сімях.

Можливості та перспективи співпраці з Благодійним фондом «Карітас» окреслила працівник психологічної служби Болехівської СЗШ І-ІІ ст. Наталія Голець.

Методист відділу освіти з питань практичної психології Володимир Новаковський зупинився на необхідності активної участі практичних психологів району у наданні допомоги постраждалим, військовослужбовцям з зони АТО і членам їхніх сімей.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua