Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Міс та Містер Дрогобиччини - 2016

Міс та Містер Дрогобиччини - 2016

Автор: admin1 от 17-03-2016, 09:01
 (голосів: 0)

Міс та Містер Дрогобиччини - 2016Нещодавно в приміщенні сесійної зали Дрогобицької районної державної адміністрації відбулася святкова програма «Міс та Містер Дрогобиччини - 2016», організована районним учнівським самоврядуванням та підтримана районною радою і райдержадміністрацією.

Привітав конкурсантів керівник відділу освіти Іван Стецко, який підкреслив: «Якщо в нелегкий для України час наші діти піднімають проблему «Краса врятує світ», то ми можемо бути спокійними, бо майбутнє України у надійних руках».

Голова журі, заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, підводячи підсумки конкурсу зазначив: «Чудово, що лідери учнівського парламенту організували і провели свій захід саме там, де проходять сесії і засідання районної ради та районної державної адміністрації, можливо, у майбутньому комусь з них доведеться працювати в гілках державної влади».

Рішення журі та симпатії глядацької зали співпали - «Міс та Містер Дрогобиччини – 2016» та «Міс та Містер глядацьких симпатій» вибороли Софія Свищ та Ігор Пронь з Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., «Перша Віце Міс та Перший Віце Містер» Ірина Спільчак та Іван Бойчин Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. Переможених у цьому конкурсі не було.

Всі конкурсанти були нагороджені  подарунками та квітами. Нагородження провели перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

Міс та Містер Дрогобиччини - 2016
Міс та Містер Дрогобиччини - 2016
Міс та Містер Дрогобиччини - 2016
Міс та Містер Дрогобиччини - 2016

                              

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua