Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Знайомтесь з цікавим учнівським проектом «Я обираю екосумку», що триває в Попелівському НВК

Знайомтесь з цікавим учнівським проектом «Я обираю екосумку», що триває в Попелівському НВК

Автор: admin1 от 2-03-2016, 16:52
 (голосів: 2)

Знайомтесь з цікавим учнівським проектом «Я обираю екосумку», що триває в Попелівському НВКУ Попелівському навчально-виховному комплексі під керівництвом вчителя біології та екології Віри Тупичак систематично проводяться акції задля збереження екології,  але із залученням учнів, вчителів та батьків захід проводиться вперше. Проблема сміття на сьогоднішній день є однією з важливих екологічних проблем. З кожним роком розміри та кількість смітників збільшуються, причина в тому, що збільшилося виготовлення напівфабрикатів, на зміну паперовій упаковці прийшли поліетиленові пакети.

Використання поліетиленових пакетів – це гостра проблема нашого суспільства, тому вирішувати її маємо разом, докладаючи максимум зусиль.

Знайомтесь з цікавим учнівським проектом «Я обираю екосумку», що триває в Попелівському НВКЦей проект покликаний змінити ставлення кожного до збереження середовища, в якому ми живемо. В середньому кожна людина на планеті Земля використовує приблизно 500 пакетів на рік, а 1/10 сміття складають поліетиленові пакети. Природна утилізація займе 400 років, а штучна утилізація небезпечна для навколишнього середовища. Проект ставить за мету підвищити екологічну свідомість людей, сприяти зменшенню використання поліетиленових пакетів або відмови від них  взагалі, сприяти використанню  у  побуті екологічно чистої упаковки такої, як «Екосумка» та сприяти  підвищенню патріотичного виховання, використовуючи елементи етностилю.

Робота проводиться в кількох секціях, так сектор «Соціологи» та « Аналітики» провели опитування: «Чи використовуєте ви в своєму житті поліетиленові пакети?» (82% відповіли так, 8% - ні) та «Чи готові ви відмовитися від використання поліетиленових пакетів кожного дня?», сектор «Філологи », «Дизайнери» розробили емблему, логотип та ескізи екосумки, сектор «Інформгрупа» випустив та розповсюдив Інформаційний буклет.

Знайомтесь з цікавим учнівським проектом «Я обираю екосумку», що триває в Попелівському НВКНа даний час робота йде над пошиттям екосумок. Планується виставка на біологічному факультеті  Дрогобицького педагогічного університету ім. І. Франка.

Пам'ятайте про те, що кожен з нас несе відповідальність за долю нашого спільного дому - планети Земля, і кожен здатний внести посильний внесок в її очищення!

Проект –  один із перших  кроків на шляху  України до європейських стандартів, зберігаючи енергоресурси, навколишнє середовище, підтримуючи чистоту.

 

Довідково.

Екосумки виробляють з натуральних або синтетичних матеріалів із використанням відходів виробництва або вторинного сировинного матеріалу. Вони дуже міцні, легко  перуться, їх можна використовувати багаторазово. Завдяки цьому в порівнянні з поліетиленовими пакетами екосумки викидаються рідше. А під час їх утилізації виділяється набагато менше шкідливих речовин, ніж під час утилізації поліетилену.

 

Знайомтесь з цікавим учнівським проектом «Я обираю екосумку», що триває в Попелівському НВК

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua