Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Тиждень права у Вороблевицькій школі

Тиждень права у Вороблевицькій школі

Автор: admin1 от 18-12-2015, 14:29
 (голосів: 0)

Тиждень права у Вороблевицькій школіЗ 7 грудня по 12 грудня 2015 року в школі відбулися заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. На виховних годинах учні школи вивчали нормативні документи щодо прав людини та дитини, обговорювали правові ситуації: "Я маю право на...", "Права і обов'язки людини і громадянина", "Сторінками Загальної декларації прав людини", "Права дітей і неповнолітніх", "Запобігання злочинності серед неповнолітніх", "Мої права та обов'язки", " Великі права маленької дитини".

З учнями старших класів була проведена година спілкування «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні», на яку було запрошено представників місцевої влади.

Тиждень права у Вороблевицькій школіЗавершився Тиждень правових знань 12 грудня турніром з правознавства між учнями старших класів на тему: «Юні знавці права». Правовий брейн-ринг відбувся між учнями 10-го (команда “Слуги народу”) та 11-го (команда“Праволюби”) класів. Старшокласники не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені бліц-питання, а й вірно розв’язували юридичні задачі, зміст яких нагадував складні життєві ситуації.

Гра була цікавою та динамічною і завершилась перемогою з незначною перевагою команди 10-го класу, але вважаємо, що переможених немає, адже отримані знання та набута інформація стане в нагоді не лише школярам, які брали участь в заході, а й усім присутнім. Адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає упевненості в собі. Дуже сподіваємося на те, що рівень правових знань та правова культура наших учнів піднялися на більш високий рівень.

Тиждень права у Вороблевицькій школі

Тиждень права у Вороблевицькій школі

Тиждень права у Вороблевицькій школі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua