Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Учні з Урожа взяли участь в ІІ етапі Міжнародниого еколого-мистецького пленеру з лозоплетіння «Діалог з природою»

Учні з Урожа взяли участь в ІІ етапі Міжнародниого еколого-мистецького пленеру з лозоплетіння «Діалог з природою»

Автор: admin1 от 20-10-2015, 17:07
 (голосів: 0)

Учні з Урожа взяли участь в ІІ етапі Міжнародниого еколого-мистецького пленеру з лозоплетіння «Діалог з природою»У рамках  відзначення 90-річчя юннатівського руху на Україні та заснування Національного  еколого-натуралістичного центру з 15 по 17 вересня у місті Києві проведено зліт натуралістів України. Під час зльоту відбувся ІІ етап Міжнародного еколого-мистецького пленеру з лозоплетіння «Діалог з природою» з декоративно-прикладного мистецтва за підтримки Національної спілки художників України. На пленері від Львівщини свої вироби представили учні 9 та 11 класів Урізького НВК І-ІІІ ст., вихованці гуртка «Захоплююче лозоплетіння»  Дрогобицького РЕНЦУМу  Олег Гром та Михайло Поточняк.

Юні майстри працювали, обмінювались досвідом та презентували свої роботи. Гуртківці отримали грамоти Міністерства освіти і науки України за високу майстерність творчих робіт, а їх керівник Василь Драб, був відзначений  за значний внесок у розвиток еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Учасники зльоту відвідали Національний театр опери та балету України та Національний театр імені Івана Франка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua