Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Свято української книжки в бібліотеках Дрогобицького району

Свято української книжки в бібліотеках Дрогобицького району

Автор: admin1 от 20-10-2015, 09:12
 (голосів: 0)

Свято української книжки в бібліотеках Дрогобицького районуТрадиційно з 12 до 21 жовтня в Дрогобицькій районній бібліотеці для дітей проводилося Свято української книжки.
Під час проведення заходу в бібліотеці оформлено виставку «Її величність - Українська книга», де представлені найкращі примірники книжок для дітей вітчизняних видавництв. Спільно зі шкільною бібліотекою в приміщенні Меденицької СЗШ 15 жовтня був проведений захід «Незвичайна історія книги». Під час цього свята відбувся діалог бібліотекарів з найменшими користувачами про улюблених казкових героїв. Також діти продекламували вірші про українську книжку. Відбулося змагання на кращого знавця прислів’їв про мову й книгу.

19 жовтня, в читальному залі Дрогобицької районної бібліотеки відбулася презентація книги «Героям слава!» видавництва «Мамине сонечко». Це збірка розповідей для дітей про героїв фронту й тилу. Щоб привернути увагу юних читачів до цієї книжки, бібліотекарі зачитали розповідь «Тихий художник посеред грому війни» однієї з авторів збірки Олени Маковій.

Свято української книжки в бібліотеках Дрогобицького району
Свято української книжки в бібліотеках Дрогобицького району

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua