Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » На Дрогобиччині вихователі дошкільних установ організували виставку-ярмарок

На Дрогобиччині вихователі дошкільних установ організували виставку-ярмарок

Автор: admin1 от 29-09-2015, 17:02
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині вихователі дошкільних установ організували виставку-ярмарокВихователі та керівники 19 діючих у  Дрогобицькому районі дошкільних закладів представили свої творчі доробки на виставці-ярмарку дидактичних посібників та фотовиставці «Ми маленькі українці».

Експонати, відповідно до вимог часу та запитів суспільства, спрямовані на патріотичне виховання дошкільнят, гартування маленьких патріотів, ознайомлення їх з державною символікою України, прилученню дітей до народознавства.

Цього року в урочистих заходах щодо відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля в місті Києві взяли участь  двоє педагогів Дрогобицького району: Непийвода Юлія Олексіївна – завідувач  ДНЗ «Червона калина» село Вороблевичі та Торська Леся Степанівна – вихователь ДНЗ «Півник» село Доброгостів.

Працівники дошкільних закладів, як перша ланка освіти, відзначають професійне свято - Всеукраїнський День дошкілля, яке передує святу Дню працівників  освіти.

Всеукраїнський День дошкілля педагоги-дошкільники з п’яти діючих у районі дошкільних навчальних закладів та з 14 навчально-виховних комплексів відзначили 27 вересня. На урочистості, як правило, запрошували педагогів-ветеранів з дошкільної освіти.

 

На Дрогобиччині вихователі дошкільних установ організували виставку-ярмарок

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua