Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької РДА

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької РДА

Автор: admin1 от 26-12-2014, 09:13
 (голосів: 0)

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької РДА25 грудня відбулася засідання колегія відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та його позаштатний радник з гуманітарних питань доцент ДДПУ Василь Лужецький. Степан Рудницький привітав керівників загальноосвітніх навчальних закладів з завершенням 2014 року, підкреслив результативність мікропроектів для закладів освіти, важливість участі в акції «Схід і Захід разом», до якої долучилися освітяни району.

 Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької РДАВ.о. керівника відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Іван Стецко розповів про виконання Програми розвитку освітньої галузі Дрогобицького району на 2013-2017 рр. Окремо зупинився на проблемах організації індивідуального навчання дітей у школах району. З аналізом стану виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Дрогобицькому районі станом на 1 грудня 2014 року познайомив учасників засідання головний спеціаліст відділу освіти Орест Луцик. Колегією були розроблені конкретні рекомендації щодо вирішення названих вище питань.

На завершення керівників загальноосвітніх навчальних закладів привітали з Новим роком та Різдвом Христовим в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко та голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки Ольга Грицик.

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької РДА

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької РДА
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua