Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Святкування Дня української писемності і мови в Ясенице-Сільнянському НВК

Святкування Дня української писемності і мови в Ясенице-Сільнянському НВК

Автор: admin1 от 11-11-2014, 12:02
 (голосів: 1)

Святкування Дня української писемності і мови в Ясенице-Сільнянському НВК3-10 листопада в Ясенице-Сільнянському НВК І-ІІ ст. проходив тиждень української мови, присвячений Дню української писемності і мови. У програмі тижня були різноманітні заходи: конкурси «Патріотичної пісні і строю», тематичних стінгазет, на кращого читця власних віршів; виготовлення композицій з осіннього листя з висловами про рідну мову і оформлення ними приміщення НВК; усний журнал «Історія розвитку української писемності з використанням ІКТ» у 9 класі.

У ході проведення цих заходів педагоги навчального комплексу намагалися створювати умови для засвоєння норм мовного етикету, розширення словникового запасу, удосконалення орфоепічних навичок, формування вміння презентувати себе, результати власної творчої діяльності. Школярі збагатились знаннями з історії розвитку української писемності.

Підсумком святкування Дня української писемності і мови стала зустріч з членом Спілки письменників України, письменником та журналістом Романом Пастухом. Під час діалогу діти задавали чимало запитань про життя і творчість письменника. Приємно було чути Роману Пастуху, що учні читали багато його поезії, окремі із них декламували напам'ять. У виконанні учнів Соломії Баумкетнер та Марти Чаплі звучали вірші односельчан Мирослави Даньків та вчителя математики Світлани Чаплі. Роман Пастух подарував дітям свої книги, а вони – йому, створену власними руками, декоративну композицію. 

Ця зустріч запам’яталася дітям надовго.

 

Святкування Дня української писемності і мови в Ясенице-Сільнянському НВК
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua