Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » День відкритих дверей на історичному факультеті

День відкритих дверей на історичному факультеті

Автор: admin2 от 21-05-2014, 12:00
 (голосів: 0)

День відкритих дверей на історичному факультетіУ рамках угоди про співпрацю між Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка та відділом освіти Дрогобицької райдержадміністрації історичний факультет університету провів День відкритих дверей, у якому взяли участь педагоги та випускники шкіл Дрогобицького району.

Декан Леонід Тимошенко та завідувачі кафедр факультету запропонували увазі присутніх цікаву інформацію про його досягнення, історію, зв’язки з вітчизняними та іноземними вишами. Учасники Дня відкритих дверей познайомилися з доробком науковців, які працюють на факультеті, та студентів, що навчаються тут.

Декан факультету Леонід Тимошенко, його заступники Світлана Біла та Володимир Галик відзначили, що серед присутніх на заході педагогів значна частина - їх випускники. Працівники факультету висловили сподівання, що випускники загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району теж оберуть для вступу історичний факультет Дрогобицького державного педагогічного університету.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua