Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Представників громад запрошують на вебінар про передачу майнових комплексів закладів освіти

Представників громад запрошують на вебінар про передачу майнових комплексів закладів освіти

Автор: admin2 от 26-01-2021, 15:01
 (голосів: 0)

Представників громад запрошують на вебінар про передачу майнових комплексів закладів освітиУ четвер, 28 січня відбудеться вебінар «Проблеми та виклики передачі майнових комплексів закладів освіти із власності районних рад». До участі запрошують голів і управлінців освітою громад.

Організатори - швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». На ключові фінансові та юридичні питання, що виникають у зв’язку з передачею майна закладів освіти від районних рад до територіальних громад, відповість експерт із місцевого самоврядування Сергій Яцковський.

Стартує вебінар о 14:00 год. Зареєструватись потрібно за посиланням.Також у реєстраційній формі можна залишати запитання до експерта.

Важливо вказувати коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Додамо, що вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я».

«Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою»,-  зазначили організатори.

За оновленнями проєкту, завантажувати порадники із типовими шаблонами документів, дивитись записи вебінарів можна за посиланням.

Зазначимо, що Львівська ОДА постійно інформує про можливості для громад, які дозволять їм полегшити процес набуття управлінських повноважень, ресурсів та можливостей.

Додамо, що з ініціативи Львівської ОДА в області відбулись обговорення з представниками ОТГ пропозицій до обласних цільових програм та змін законодавства про старост.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua