Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Програма «Демократична школа» - у Рихтицькій СЗШ

Програма «Демократична школа» - у Рихтицькій СЗШ

Автор: admin2 от 21-09-2020, 11:38
 (голосів: 0)

Програма «Демократична школа» - у Рихтицькій СЗШ15 вересня відзначали Міжнародний день демократії. Символічно, що саме в цей час активні учасники учнівського, батьківського та учительського врядувань зібралися командою, щоб продовжувати впроваджувати демократію у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. разом з тренерами-модераторами Ігорем Бущаком та Оксаною Полівчак.

16 вересня вони працювали з Інструментом демократичного розвитку школи, зробили самооцінку своєї роботи, ідентифікували як досягнення, так і проблеми, визначили рівні, на яких перебуває школа.

Колектив школи з радістю презентував гостям Рихтичі і, звісно, зробили фото біля гордості рихтичан - триметрової статуї Ісуса Христа (автор статуї - польський скульптор П.Ландовський, який є творцем всесвітньо відомої бразильської статуї)

В п’ятницю, 18 вересня пройшли ще один дуже важливий крок на шляху розбудови нової школи на засадах і цінностях демократії.

Творчі групи працювали над планом подальших дій з розвитку демократичної культури в нашому закладі освіти, визначали цілі, дискутували, мріяли. Команда сформулювала свої бачення і готова до реалізації планів.

У школі впевнені, що потужне партнерське врядування, наскрізний розвиток громадянських компетентностей, застосування різноманітних інструментів в освітньому процесі, чітко прописані процедури дій сприятимуть гармонійному функціонуванню шкільної спільноти. Зініційований учнівськими активістами проєкт «Dream-простір» для врядування» буде сприяти цьому. Він стане осередком для спілкування, навчання, відпочинку, дозвілля та взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу в закладі (учнями, їхніми батькам, вчителями та представниками громади). “Мрійте! І все збудеться!” - переконані в Рихтицькому навчальному закладі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua