» Освіта » Перший заступник голови РДА взяв участь у нараді керівників навчальних закладів

Перший заступник голови РДА взяв участь у нараді керівників навчальних закладів

Автор: admin2 от 17-08-2020, 11:32
 (голосів: 0)

Перший заступник голови РДА взяв участь у нараді керівників навчальних закладівВ п’ятницю, 14 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад взяв участь у нараді керівників закладів загальної середньої освіти.

На нараді йшлося про актуальні питання підготовки шкіл району до нового навчального року та опалювального сезону.

Т. в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Ярослав Куцик зосередив увагу на підготовці закладів освіти до початку нового навчального року, наголосивши, що школи району вже майже на 90% готові прийняти учнів на навчання 1 вересня. Але на сьогодні ще необхідно вжити заходів для роботи закладів освіти в умовах епідемічної ситуації: провести профілактичні роботи, прибирання усіх навчальних приміщень та прилеглої території, створити умови для мінімізації ризику інфікування шляхом проведення дезінфекції поверхонь в класних кімнатах та кабінетах. Присутніх ознайомлено з Постановою Державного санітарного лікаря України щодо тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів у закладах освіти. 

Віталій Скоропад запропонував керівникам закладів освіти району розробити можливі та найефективніші формати організації освітнього процесу з дотриманням протиепідемічних заходів, спланувати  роботу щодо забезпечення закладів освіти засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Керівників шкіл ознайомили з графіком огляду готовності шкіл району до 2020-2021 навчального року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua