Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Керівникам навчальних закладів рекомендовано економити бюджетні кошти

Керівникам навчальних закладів рекомендовано економити бюджетні кошти

Автор: admin2 от 25-04-2014, 08:17
 (голосів: 0)

Керівникам навчальних закладів рекомендовано економити бюджетні кошти24 квітня у відділі освіти райдержадміністрації відбулась нарада керівників освітніх установ району.

В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко доповів про головні підходи до атестації шкіл відповідно до Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2013р. № 772.

Було звернуто увагу на забезпечення комплексної оцінки роботи шкіл, об’єктивності та відкритості. Відповідно до нових критеріїв оцінювання результативність навчально-виховного процесу визначається коефіцієнтом вагомості -3, а управління закладом – 2. Буде враховуватись результативність ЗНО випускників 11 класів.

У нараді взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який запропонував здійснювати рейтингову оцінку роботи закладів освіти району і щорічно доводити її до відома громадськості, зобов’язав відділ освіти визначитися із підготовкою до опалювального сезону у Нагуєвицькій, Попелівській, Меденицькій загальноосвітніх школах, забезпечувати зменшення затрат на енергоносії та ощадно використовувати бюджетні кошти, загалом.

На нараді обговорено питання: про завершення навчального року, підготовки до проведення державної підсумкової атестації у школах району; про об’єктивність оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл з хімії, української мови, історії, іноземної мови; про стан трудового навчання у школах Доброгостівського освітнього округу; про стан роботи відділу освіти щодо розгляду звернень громадян за 2013р.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua