Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » День безпечного Інтернету в Сторонянській школі

День безпечного Інтернету в Сторонянській школі

Автор: admin2 от 25-02-2020, 14:48
 (голосів: 0)

День безпечного Інтернету в Сторонянській школіУ лютому в світі відзначають День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цього року заходи проходять під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою їх проведення є поширення безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, серед дітей та молоді.

Учні Сторонянської школи також взяли участь у  заходах до Дня безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Марія Мартич провела виховний захід «Разом для найкращого Інтернету». Учні переглядали відеоролики «Небезпеки в мережі» та «Бути захищеним - просто», розказали про небезпеки в мережі, виконали сценку «Суд над Інтернетом» та сформулювали правила безпечного інтернету.

Практичний психолог Оксана Кігічак провела тренінг "Безпечний Інтернет", де діти ознайомилися з ризиками та небезпеками, які їх чатують в мережі.

Школярі отримали інформацію про небезпеки розміщення особистої інформації, про небезпеки особистих контактів з незнайомими людьми, про шкідливі та комерційні сайти.

Вони також дізналися, як адекватно реагувати на існуючі ризики.

 

День безпечного Інтернету в Сторонянській школі

День безпечного Інтернету в Сторонянській школі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua