Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » «Осінні фантазії» у Нижньогаївському НВК

«Осінні фантазії» у Нижньогаївському НВК

Автор: admin1 от 8-11-2019, 12:53
 (голосів: 0)

«Осінні фантазії» у Нижньогаївському НВК Різнобарвною, різноликою, строкатою могли побачити Королеву Осінь  усі, хто побував на виставці осінніх експозицій «Осінні фантазії», що проходила  у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст.  Роботи, представлені учнями 1-5 класів,  були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані, і за власне застосованими техніками. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.
Нікого не залишили байдужим різнокольорові, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом.
Були відзначені  всі композиції й у різних номінаціях, зокрема, за креативність, підтримання народних та фольклорних традицій, найкраще втілення ідеї конкурсу, оригінальність та нестандартний підхід, естетичний смак, яскравість вирішення теми, розмаїття експозиції тощо.

«Осінні фантазії» у Нижньогаївському НВК

«Осінні фантазії» у Нижньогаївському НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua