Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Допризовники Опаківського НВК перемогли в командних районних змаганнях

Допризовники Опаківського НВК перемогли в командних районних змаганнях

Автор: admin1 от 15-10-2019, 17:43
 (голосів: 0)

Допризовники Опаківського НВК перемогли в командних районних змаганнях Змагання допризовників, учнів закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Дрогобицького району, присвячені Дню захисника України та 77 роковинам створення УПА, традиційно відбулися на базі Лішнянського НВК. 80 майбутніх захисників України  з 16-ти  ЗЗСО І-ІІІ ст. змагалися у допризовному чотириборстві. Учасників змагань привітав голова Дрогобицької районної організації  Товариства сприяння оборони України ,  директор  Дрогобицької автошколи Роман Крохта.

Найвлучнішими у стрільбі з пневматичної гвинтівки стали допризовни з Опаківського НВК І-ІІІ ст. (учитель Петро Войтечко). У підтягуванні  на перекладині не було рівних учням з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Іван Тимишин). Першість у легкоатлетичному кросі  та  метанні гранати  вибороли школярі  з Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.  (учитель  Богдан  Летнянчин).

Допризовники Опаківського НВК перемогли в командних районних змаганнях Перше місце у допризовному чотириборстві вибороли допризовники Опаківського НВК І-ІІІ ст. (учитель Петро Войтечко ).  Друге  командне місце завоювали учні   Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Іван Тимишин),  а третіми стали школярі  Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Михайло Робур).

Найкращим майбутнім воїном в районі  став  Ігор Гавриляк  з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст., який здобув першість в особистому заліку. На другому місці  Олег Юркевич з Доброгостівської  СЗШ І-ІІІ ст., а на третьому – Віктор Копердас  з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. Ігор Гавриляк  нагороджений Сертефікатом на безкоштовне навчання у Дрогобицькій автошколі на  права водія категорії «С».    

Добру підготовку і вправність продемонстрували допризовники   Грушівської СЗШ І-ІІІ ст., Рихтицької  СЗШ І-ІІІ ст. та Новокропивницького НВК І-ІІІ ст.

Змагання проходили під патронатом голови Дрогобицької районної організації  Товариства сприяння оборони України ,  директора  Дрогобицької  автошколи Романа Крохти, відділу освіти та структурного підрозділу з питань молоді та спорту Дрогобицької РДА.

Переможці змагань були нагороджені дипломами ТСОУ та медалями.

Допризовники Опаківського НВК перемогли в командних районних змаганнях

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua