Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Відбулася нарада керівників шкіл району

Відбулася нарада керівників шкіл району

Автор: admin2 от 30-09-2019, 11:16
 (голосів: 0)

Відбулася нарада керівників шкіл районуЗаступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас взяв участь у нараді керівників закладів освіти району. На нараді зроблено підсумки тарифікації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році, обговорено питання підготовки шкіл району до нового опалювального сезону та  дотримання вимог пожежної безпеки у закладах освіти Дрогобицького району.

При розгляді питання проведення тарифікації Іван Стецко звернув увагу на основні проблеми у роботі шкіл: викладання навчальних предметів з урахуванням  фахової підготовки кадрового складу педагогічних працівників, організація індивідуальної та інклюзивної форм навчання, оснащення оплачуваних кабінетів необхідним шкільним обладнанням та приведенням їх у відповідність до вимог МОН, забезпечення викладання основ християнської етики у закладах району.

Представник Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Михайло Городиський наголосив на важливості дотримання заходів пожежної безпеки, стандартів і норм, а також виконання вимог приписів і постанов органів державного пожежного нагляду у школах району.

Під час обговорення питання підготовки ЗЗСО району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2019/20 року заступник голови РДА Володимир Ханас зупинився на першочергових завдання та об'ємах робіт, які необхідно виконати відповідно до розроблених закладами освіти комплексних заходів.

З метою вчасного забезпечення звітності всіх закладів освіти працівники відділу освіти та методичного кабінету Ярослав Куцик та Марія Драб надали консультації керівникам шкіл щодо оформлення статистичних звітів форми №77-РВК та ЗНЗ-1.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua