» Освіта » У Нижніх Гаях працював мовний табір

У Нижніх Гаях працював мовний табір

Автор: admin2 от 20-06-2019, 15:35
 (голосів: 0)

 

У Нижніх Гаях працював мовний табірПротягом двох тижнів у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст. працював мовний табір. Діяльністю літнього мовного табору «Wonderland» було охоплено 40 учнів 4-8класів які було поділено на 3 загони: «Happy Bees» , «The Best» and «Champions».
Працюючи над реалізацією завдань літнього мовного табору, вчителі англійської мови допомагали вихованцям підвищити рівень володіння англійською мовою та подолати мовний  бар’ єр, удосконалювали мовні навички вихованців, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком. Усі форми роботи було направлено на розкриття талантів дітей та створення мотивації для подальшого удосконалення мовленнєвої  компетенції вихованців табору.
Використовувались різноманітні форми і методи роботи з дітьми: вікторини, квести, проекти, конкурси, лінгвістичні майстерні, рольові ігри, брейн-ринги, екскурсії, міні-вистави.
З особливим інтересом учні брали  участь у квестах: «Treasure Hunts» та «In the world of sport» 
Організатори вважають, що мети, заради якої було відкрито мовний табір, досягнуто. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спілкуванні. Учні змогли реалізувати себе також в творчих завданнях, навчилися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовували для цього лексичний та граматичний матеріал англійської мови.  
У Нижніх Гаях працював мовний табір

У Нижніх Гаях працював мовний табір

У Нижніх Гаях працював мовний табір

У Нижніх Гаях працював мовний табір

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua