Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Автор: admin1 от 17-05-2019, 11:11
 (голосів: 0)

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможцівУ районному народному домі відбувся конкурс-огляд «Калиновий цвіт» у рамках Всеукраїнського конкурсу самодіяльного мистецтва   «Таланти твої, Україно!».

Перед початком конкурсу до учасників з вітальним словом звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.

Мета та завдання конкурсу – підвищити виконавську майстерність учнів, виявити і відзначити талановитих дітей та найкращі творчі колективи. Конкурс проходив протягом двох днів, 14-15 травня, участь в якому взяли 524 учні з 42-х шкіл та Будинку дитячої та юнацької творчості. Спочатку свою майстерність показали учні основних шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІ ст., а другого дня на сцені районного народного дому виступали учні середніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІІ ст. й Будинку дитячої та юнацької творчості.

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможцівПереможцями стали:

Соло

Богдана Горбачик, 11р., Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст., учитель Мирон Пастернак; Вікторія Обух, 12 р., Снятинського НВК І-ІІ ст., учитель Роман Волянський; Надія Валінкевич, 13 р.,  Залокотського НВК І-ІІ ст., учитель Мар’ян Багрій; Божена Савка, 14р., Унятицького НВК І-ІІ ст., учитель Євгенія Яворська;  Анастасія Доскоцька, 14 р., Болехівської СЗШ І-ІІ ст., учитель Л. Федик; Ірина Приймак, 14 р., Модрицького  НВК І-ІІІ ст., учитель Роман Гринаш;                   Анна-Марію Іваночко, 14 р., Довжанського НВК І-ІІІ ст., учитель Ірина Яворська; Олена Савчин, 14 р., Уличненської СЗШ І-ІІІ ст., учитель Мирон Якубів; Марта Мицько, 15 р., Попелівського НВК І-ІІІ ст., учитель Василь Мацьків; Яна Климаш, 7р., Лішнянського НВК І-ІІІ ст., учитель Людмила Багдай;  Ірина Свіца, 15р., Урізького НВК І-ІІІ ст., учитель Наталія Свіца; Василина Хомин, 16,  Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.; учитель Іван Шевців;   

Дует                                                                                                                                    

Діана Кухар, 13р., Михайло Боцик, 12 р., Уличненської СЗШ І-ІІІ ст., учитель Мирон  Якубів; Попович Марія,10р., Левицька Вікторія, 10р., Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель Роман Волянський;  

Тріо

тріо «Мелодія» Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст., учитель Ольга Кобельник; 

Вокальний ансамбль

вокальний ансамбль Волощанського НВК І-ІІ ст., учитель Леся Мороз; вокальний ансамбль Лішнянського НВК І-ІІІ ст., учитель Дарія Яцик;

вокальний ансамбль «Нотки» Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Боберського,учитель Світлана Колодій;                                                                             

вокальний ансамбль Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель Марія Сколоздра; вокальний ансамбль «Шкільні барви» Підбузького НВК І-ІІІ ст., учитель Олена Кузів; 

Народний танець

танцювальнийколектив «Водограй» Підбузького НВК І-ІІІ ст., учитель МаріяГалатяк;

Сучасний танець

танцювальний колектив вихованців гуртка «Сучасного танцю «Антарес»  БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст., керівник гуртка  Мар’яна Боб’як;                              

танцювальний колектив Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель Мар’яна Боб’як;

Бальний танець

танцювальний колектив Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст., учитель  Ольга Кобельник;    

 Стилізований танець                                                                                                               

танцювальний колектив Попелівського НВК І-ІІІ ст., учитель Леся Сосенко;    

 Класичний танець                                                                                                         

танцювальний ансамбль  «Горянка» Довжанського НВК І-ІІІ ст., учитель Х.Зубрицька;  

Спортивний танець

танцювальний колектив Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель Ірина Гуржій;                    

Авторська поезія            

Маріанна Павлюш, 15 р., Сторонянської СЗШ І-ІІ ст., учитель О.Луців; Христина Матюшко,10 р., Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст., учитель Ольга Добринська;

Художнє читання                                                                                                    

Андріана Криса, 8р., Унятицького НВК І-ІІ ст., учитель Світлана Мазурчак Юлія Лапатчак, 11р., Долішньолужецької СЗШ  І-ІІ ст., учитель Ольга Дрозд ; Олеся Іванішів, 14р., Медвежанська СЗШ І-ІІ ст. ім. М.Біласа, учитель Леся Гуняк; ЯняПилат ,14р., Солонської СЗШ І-ІІІ ст., учитель Надія Зелінка; Софія Сташків, 16р., Модрицького НВК І-ІІІ ст., учитель Наталія Грицик; Діаня Зварич, 15 р.,  Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель Ірина Комар; Лілія Адам’як, 15р., Летнянського НВК І-ІІІ ст., учитель  Надія Козар;

Гумор                                                                                                                                   

Ольга Лаганяк, 15 р., Сторонянської СЗШ І-ІІІ ст.,  учитель О.Луців;

Літературно-музична композиція                                                                                    

танцювальний ансамбль  «Горянка» Довжанського НВК І-ІІІ ст., учитель Христина Зубрицька; учнівський колектив Попелівського НВК І-ІІІ ст., учитель Леся Панів; учнівський колектив «Берегиня»  Грушівської СЗШ І-ІІІ ст., учителі Анна Летнянчин, Галина Дудич, Ганна Андрухів;

Фольклорно-етнографічна  композиція

учнівський колектив Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., М.Левицька, Ірина Мидянка;

Літературно-хореографічна композиція                                                                            

вихованці гуртків  «Акторська майстерність», «Лідерство – запорука успіху», «Вокальний спів» на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст.; «Сучасного танцю «Антарес» на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст. Будинку дитячої та юнацької творчості, керівники гуртків Оксана Янінович, Світлана Кушнір, Мирон Пастернак, Мар”янаБоб'як;

номінація «Живописна композиція»                                                                                  

Вероніка Маланчук, 10 р., Болехівської СЗШ І-ІІ ст., учитель Іванна Петруняк; Христина Маланчук, 11р., БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст., керівник гуртка Іванна Петруняк;                                                      

Яна Свищ, 12р., Старокропиивницького НВК І-ІІ ст., учитель Мар’яна Здендяк;
Вероніка  Щербан, 14р.,Урізького НВК І-ІІІ ст., учитель Пліш Марія Йосипівна;    Іванна Тупичак , 13 р., Опаківського НВК І-ІІІ ст., учитель Лариса Ільницька;   Марія Кублицька, 10р., Летнянського НВК І-ІІІ ст., учитель Світлана Мецан; Тетяна Бура, 11р., Добрівлянського НВК І-ІІІ ст., учитель Оксана Фещак; Вікторія Штука, 15р., Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІст., учитель Наталія Лучка;  Тетяна Пурій, 15р., Грушівської СЗШ І-ІІІ ст, учитель Тетяна Летнянчин; Ангеліна Коваль, 15,  Модрицького НВК І-ІІІ ст., учитель Тамара Олексин;

номінація«Графічнакомпозиція»                                                                                             

Христина Бабій, 16р., вихованка арт-студії «Намисто» ПІдбузького НВК І-ІІІ ст., учитель Марія Линів;                  

номінація«Лялька-мотанка»                                                                                                                                            
Олександра Шиканова, 13р., Анастасія Пурій, 13р., Літинського НВК І-ІІ ст; Тетяна Січ, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка Галина Білинська;        Віка Сушко, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка Галина Білинська;       

номінація «Вироби з бісеру»                                                                                                                                    
Соломія Дробіняк, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка Галина Білинська;                          Рома Гарбіч, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка Галина Білинська; Марта Вдовиченко, 13р., Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель Галина Білинська;

номінація «Художня вишивка»                                                                             

Андріана Криса, 8р., Унятицького НВК І-ІІ ст., учитель Світлана Мазурчак; Марта Криса, 12р., вихованку гуртка «Художня вишивка» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Унятицького НВК І-ІІ ст., керівник гуртка Світлана Мазурчак;

номінація «Декоративно-тематична композиція»        

вихованці гуртка «Паперопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст. за колективну роботу «Квіти для мами», керівник гуртка Віра Болоховецька; Софія Флюнт, 7р., вихованка гуртка «Паперопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка Віра Болоховецька; Микола Іваха, 9р., вихованець гуртка «Паперопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка Віра Болоховецька; Василина Долинська, 10р., вихованка гуртка «Паперопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Модрицького НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка Леся Клонцак; Анна Дребот, 11р., Андріана Петрів, 11р., вихованці гуртка «Паперопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Модрицького НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка Леся Клонцак; Марія Герман, 10р., Марія Красінська, 10р., Діана Савшак, 10р., вихованці гуртка «Умілі руки» Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка Тетяна Баб’як; Надія Качмар, 14р., Новокропивнтцького НВК І-ІІІ ст., учитель Марта Шипін; вихованці гуртка "Історичний" Модрицького НВК І-ІІІ ст., учитель Владислав Ковалик.

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Конкурс-огляд «Калиновий цвіт» визначив переможців

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua