Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Майстер-клас у районному методичному кабінеті

Майстер-клас у районному методичному кабінеті

Автор: admin2 от 11-05-2019, 10:32
 (голосів: 0)

Майстер-клас у районному методичному кабінетіЗ метою виявлення та підтримки обдарованих дітей сільських шкіл Дрогобицького району 7 травня в методичному кабінеті відділу освіти  проводився майстер-клас театрального мистецтва для педагогів, керівників гуртків та учнів, який організували методисти Ірина Зубрицька, Світлана Кушнір, керівник гуртка «Акторська майстерність» районного Будинку дитячої та юнацької творчості  Оксана Янінович.
У майстер-класі взяли участь вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості та учні Лішнянського, Новокропивницького, Медвежанського, Добрівлянського, Попелівського навчально-виховних комплексів, їхні педагоги, керівники гуртків.
Провела майстер-клас керівник дитячого театру «Світлячок» Центру  дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова Наталія Жарова. Вона зазначила, що єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування, а участь у театральному дійстві зміцнює пам’ять, розвиває голос, чіткість вимови, надає шляхетності зовнішності та жестам, значною мірою виховує впевненість у собі.
Майстер-клас у районному методичному кабінеті

Майстер-клас у районному методичному кабінеті

Майстер-клас у районному методичному кабінеті

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua