Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Семінар «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»

Семінар «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»

Автор: admin1 от 13-02-2014, 09:09
 (голосів: 3)

Семінар «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»Девізом семінару вихователів дошкільних установ Дрогобицького району на тему «Профілактика жорстокого поводження з дітьми», який пройшов на базі методичного кабінету, стали слова: «Зупинити насилля над дітьми – справа нашої професійної гідності». Педагогічний колектив дошкільного дитячого закладу «Півник» села Доброгостів окреслив коло питань, як уникнути будь-якого насилля над дітьми, як запобігти тим проявам, що заважають гармонійно будувати стосунки у системі «дорослий-дитина».

У своїх виступах педагоги акцентували увагу на формуванні в освітян толерантного ставлення до дитини, необхідності просвітницької роботи з батьками, попередження жорстокого поводження з однолітками.

Учасники семінару опрацювали заходи щодо захисту дітей від фізичного і психологічного насилля та прийняли «Етичний кодекс вихователя дошкільного закладу».

Багато зусиль для того, щоб семінар пройшов на творчому рівні доклали методист Оксана Климишин та педагогічний колектив ДНЗ «Півник» під керівництвом Любові Козар.

 

 

Семінар «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»

 

 

 

Семінар «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua