Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Триває співпраця біолого-природничого факультету ДДПУ та Долішньолужецької школи

Триває співпраця біолого-природничого факультету ДДПУ та Долішньолужецької школи

Автор: admin1 от 13-03-2019, 10:00
 (голосів: 0)

Триває співпраця біолого-природничого факультету ДДПУ та Долішньолужецької школиУчні Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст. були запрошені деканом біологічного факультету Світланою Волошанською на презентацію факультету, яка відбувалася 5-7 березня. Зацікавлені біологією учні, Веселовська Марія, Петрик Михайло, Лопатчак Юлія, Сов’як Назарій (6 клас), Котик Віталій, Фідик Григорій (7 клас), Зелик Володимир, Фідик Остап (8 клас) разом з учителем хімії та біології Лілією Калічак відвідали біолого-природничий факультет Дрогобицького державного педагогічного університету..

Привітали школярів та студентів на конференції, де викладачі розповіли про порядок роботи. Першими зустрів усіх заступник декана з навчально-виховної роботи Василь Стахів у аудиторії, яка вразила школярів кількістю наочного матеріалу. Школярі люблять працювати з мікроскопами, а тут їм додатково навчили готувати нові мікропрепарати, які  навчальною програмою не передбачені.

Наступними зустріли школярів викладачі кафедри хімії. Завідувач кафедри Лілія Михайлівна разом зі своїми колегами в цікавій формі демонстрували різні хімічні досліди. Усе проходило в змістовній, ігровій формі.

Потім зустрічали дітей на інших кафедрах факультету. Цікаво було учням досліджувати своє здоров’я: вимірювати ріст, артеріальний тиск, заповнювати анкети про здоров’я, слухати рекомендації спеціалістів. Насиченою була кожна хвилина співпраці, час пролетів непомітно. Діти не хотіли покидати факультет.

Надіємось, що в майбутньому багато з них стануть студентами саме цього факультету, на якому так глибоко і чітко все продумали.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua