Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Відбувся семінар вчителів математики

Відбувся семінар вчителів математики

Автор: admin1 от 25-02-2019, 17:47
 (голосів: 0)

Відбувся семінар вчителів математики22 лютого в методичному кабінеті відділу освіти відбувся семінар вчителів математики Дрогобицького району на тему: «Інноваційні технології на уроках математики як засіб підвищення ефективності навчання».

Роботу семінару розпочала Марія Драб, методист відділу освіти. Вона звернула увагу на актуальність інновацій в освіті.  В наш час як теоретична так і практична педагогіка характеризується переосмисленням й зміною багатьох поглядів і підходів, відмовою від деяких застарілих традицій і стереотипів. Сьогодення потребує від педагога – практика високого професіоналізму,  володіння сучасними технологіями навчання та виховання, бажання та вміння постійно вчитися та самовдосконалюватися. Не можна навчити дитину всупереч її волі, тому єдиний вихід для нас, вчителів, – пробудити інтерес до навчання, зацікавити учнів. Підняти кожного учня з категорії людини, яку навчають до категорії колеги по процесу навчання – особистості, яка навчається, набуває досвіду. Тому вміле  використання інноваційних технологій на уроках математики допоможе вчителю виростити конкурентоспроможну людину, підвищити ефективність навчання, що  є умовою успішного складання учнями зовнішнього незалежного оцінювання.

Відбувся семінар вчителів математикиВчитель Верхньогаївського НВК І-ІІ ст, Уляна Ханас, ознайомила присутніх із досвідом зовнішнього незалежного оцінювання інших країн та перспективними змінами у підході до ЗНО з математики в Україні.

Також вчителі ознайомилися із досвідом колег по впровадженню інноваційних технологій у навчанні. Вчитель математики Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.,  Тетяна Хоньків, виступила з презентацією «Шляхи підвищення в учнів інтересу до вивчення математики». Вчитель математики Лішнянського НВК І-ІІІ ст., Оксана Гук, поділилася досвідом впровадження проектних та інтерактивних технологій на уроках та позакласних заходах. Присутні мали можливість побачити, як можна використати мультимедійну дошку на кожному етапі уроку  на прикладах відповідних програм, інтерактивних онлайнових вправ, фрагментах  уроку на тему: «Функція y=Vх, її графік та властивості».

Завершив виступи вчитель Опарівського НВК І-ІІ ст., Василь Годзь, який підготував цікаву доповідь про графічні методи розв’язування олімпіадних задач.

 

Відбувся семінар вчителів математики

 

 

Відбувся семінар вчителів математики

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua