Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Всеукраїнський урок «Права людини» у Волощанському НВК І-ІІ ст.

Всеукраїнський урок «Права людини» у Волощанському НВК І-ІІ ст.

Автор: admin2 от 13-12-2018, 09:30
 (голосів: 0)

Всеукраїнський  урок  «Права  людини» у Волощанському НВК І-ІІ ст. З нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини у Волощанському НВК І-ІІ ст. був проведений урок на тему: «Права людини». Його підготувала і провела педагог-організатор Леся Ступницька разом з учнями 5 -9 класів. Школярі пригадали про права, записані у Декларації, якими користуємося. Також наголосили, що крім прав, кожна людина має і обов’язки, які необхідно виконувати.

Крім того учні переглянули документальне відео «Мої права», на якому були продемонстровані конкретні приклади прав, записаних у Декларації, і як вони втілюються в життя.

Вчитель зазначила, шо загальна декларація прямо або опосередковано служить зразком для багатьох національних конституцій, законів, нормативних актів, спрямованих на захист основних прав людини. У внутрішньому праві різних країн багато положень Загальної декларації стали нормами звичаєвого міжнародного права, які мають обов'язкову силу для всіх держав. Сьогодні більшість країн пов'язані зобов'язаннями за одним або кількома багатосторонніх договорів, що стосуються захисту прав людини. Однак наявність подібних договірних зобов'язань не зменшує значення Загальної декларації: вона як і раніше залишається основним джерелом глобальних стандартів прав людини. Саме визнання Декларації усіма державами світу як джерела права і гаранта прав і відрізняє її від звичайних договірних зобов'язань.

Учням запам’ятався урок , де вони почерпнули багато цікавого і нового для себе, для свого майбутнього життя.

 

Всеукраїнський  урок  «Права  людини» у Волощанському НВК І-ІІ ст.

Всеукраїнський  урок  «Права  людини» у Волощанському НВК І-ІІ ст.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua