Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » В Сторонянській школі відбувся вечір пам'яті Володимира Івасюка

В Сторонянській школі відбувся вечір пам'яті Володимира Івасюка

Автор: admin2 от 15-11-2018, 09:49
 (голосів: 0)

В Сторонянській школі відбувся вечір пам'яті Володимира ІвасюкаПонад чотири десятиліття тому на піку творчості й слави Володимир Івасюк писав свої шедеври. З ласки Божої українська Івасюкова пісня полонила якщо не світ, то півсвіту напевно.Цієї весни Володимиру Івасюку виповнилося б сімдесят. У березні... А вже в травні минає сорок років від дня його трагічної загибелі. 

Нещодавно класний керівник Віра Фаєк з учнями 8 класу Сторонянської СЗШ І-ІІ ступенів підготували літературно-музичний захід "Моє життя - обірвана струна". Присутні ознайомилися із життям і творчістю автора славетної "Червоної рути", композитора, чиї пісні стали музичними символами нашої держави. Восьмикласники співали пісні Івасюка, декламували його вірші.

Гірко й боляче усвідомлювати, що таким коротким було життя В. Івасюка. Проте він прожив його красиво й чесно, зробивши все для того, щоб навіки залишитися поміж живих у цьому тривожному і прекрасному світі.В Сторонянській школі відбувся вечір пам'яті Володимира Івасюка Пісня стала його любов'ю, його життям. Пісні Івасюка є національним скарбом.Нехай водограй його таланту очищує нас від буденної суєти,а його пісні завжди будуть поміж нас.

Спасибі, друже, за любов жагучу

 до рідної Вкраїнської землі,

повік твою "Червону руту"

співати будуть солов'ї.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua