Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Свято української мови в Новокропивницькому НВК

Свято української мови в Новокропивницькому НВК

Автор: admin2 от 13-11-2018, 16:11
 (голосів: 0)

Свято української мови в Новокропивницькому НВКУ Новокропивницькому НВК І -ІІІ ст. 9 листопада відбулося свято до Дня української писемності та мови ”Ну що б, здавалося, слова”, яке підготували вчителі української мови Ірина Мидянка та Ірина Юрчак .

Учні читали вірші, звучала українська пісня. Присутні дізнались про цікаві факти з історії української писемності, мови. Відбувся мовознавчий турнір, у якому змагались дві команди:”Розумники” та “Мовознавці” в конкурсах “Розминка”,”Закінчи прислів’я”, “Така цікава буква А,” “Битва синонімічних рядів”,”Розв’яжи лінгвістичну задачу” та інші. Команди були нагороджені грамотами та щирими оплесками глядачів.

Святкова газета, присвячена Дню української писемності та мови, висловлювання відомих людей про мову, дитячі малюнки, книжкова виставка, яку підготувала бібліотекар школи Оксана Карпінська - все створювало святкову атмосферу та сприяло поглибленню знань школярів про мову та мовлення, розвиткові творчих здібностей дітей, любові до краси і гармонії рідного слова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua