Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » У нараді директорів шкіл району взяла участь директор департаменту освіти Любомира Мандзій

У нараді директорів шкіл району взяла участь директор департаменту освіти Любомира Мандзій

Автор: admin2 от 21-06-2018, 15:02
 (голосів: 0)

У  нараді директорів шкіл району взяла участь директор департаменту освіти Любомира МандзійСьогодні у нараді з директорами навчальних закладів району взяла участь директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомира Мандзій. Звертаючись до учасників наради, вона зазначила, що завжди відстоює інтереси педагогів і шкіл, але пріоритетом освітнього процесу все ж є учень. З огляду на це і має будуватися робота навчального закладу. Любомира Мандзій дала завдання, щоб до 1 вересня цього року всі школи району мали свої інтернет-сторінки, де повинна публікуватися актуальна інформація про школу, а також фінансова звітність. Директор департаменту освіти зупинилася також на порядку проведення конкурсу на посаду директора школи, на придбанні обладнання для перших класів Нової української школи (на ці видатки район отримав з державного бюджету 3,1 млн. грн, решту, біля 10% дофінансовується з місцевого бюджету). Обласний керівник освіти зауважила, що у районі обладнання буде придбане для 47 класів у 43 школах. Виділених грошей достатньо без залучення батьківських коштів.

Л.Мандзій також наголосила, що освітній процес повинен відбуватися у повноцінному класі, відповідно до чинного законодавства та реалій сьогодення мова взагалі не йде про класи-комплекти. Вона також попросила керівників шкіл подати свої пропозиції щодо форм літнього відпочинку дітей, запросила їх більш активно зголошуватися для участі у новому проекті Академія директорів (з району лише 2 директори пройшли навчання за цим проектом), та пообіцяла, що виступає категорично проти старого методу проведення нарад, надалі подібні заходи відбуватимуться у зовсім іншому вигляді та форматі активного спілкування.

Любомира Мандзій також відповіла на запитання учасників наради.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад подякував Любомирі Мандзій за фаховий аналіз галузі освіти району, звернувся до директорів з вимогою не залишити школу напризволяще під час літніх канікул та підтримувати належний порядок на шкільних територіях.

Голова районної ради Михайло Сікора зазначив, що цьогоріч в районі не має вестися мова про батьківські кошти на ремонт шкільних приміщень, оскільки в районному бюджеті на ці видатки передбачено понад 800 тис. грн.

Депутат обласної ради Ольга Грицик відзначила, що завдяки районній владі педагоги Дрогобицького району отримали в цьому році у повному обсязі всі виплати, які їм належать.У  нараді директорів шкіл району взяла участь директор департаменту освіти Любомира Мандзій На нараді з директорами також обговорювалися попередні підсумки ДПА та ЗНО, національно-патріотичного виховання, питання літнього відпочинку та оздоровлення дітей. За належно організовану роботу з військово-патріотичного виховання начальник відділу освіти Іван Стецко вручив грамоту директору Довжанського НВК І-ІІІ ст. Дарії Барщик, грамоту відділу освіти також отримає вчитель предмету Захист Вітчизни Довжанської гірської школи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua