Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » В Підбузькому НВК І-ІІІ ст. пройшов тиждень математики та інформатики

В Підбузькому НВК І-ІІІ ст. пройшов тиждень математики та інформатики

Автор: admin2 от 1-03-2018, 09:18
 (голосів: 0)

В Підбузькому НВК І-ІІІ ст. пройшов тиждень математики та інформатикиЗавданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. 

Тиждень пройшов під девізом: «Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись, бо чого навчишся в школі, знадобиться ще колись!»

Для участі в тижні математики були залучені учні 5-11 класів. Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення заходів. В цей же день для учнів 7-8 класів був проведений конкурс математичних віршів. Діти продемонстрували активність, кмітливість, взаємопідтримку.

Протягом тижня на уроках математики та інформатики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя  видатних вчених математиків,цікаве обчислення,логічні задачі,математичні фокуси,жарти.

Учні 9 -10 класів мали змогу перевірити свої теоретичні знання з точних предметів, розв’язавши ряд кросвордів.

Цікаво пройшли і інші конкурси. Учні 5-6класів у конкурсі « Математична творчість учнів» майстерно зіграли роль у казці про математику , виразно декламували прислів’я, приказки. Естетично були оформлені виставки малюнків, аплікацій («Геометрія навколо нас»), робочих зошитів( «Мій зошит усміхається»).

Учні 5-9 класів художньо оформлювали і заповнювали цікавою інформацією математичні газети,а учні 9-11 класів виготовляли газети у вигляді просторових фігур.

Було проведено інтегрований урок з математики, інформатики та природознавства (Додавання і віднімання десяткових дробів з використанням ІКТ. Сторінками Червоної книги”, вч.Ткаченко О.Б., Степаник В.М., Тарай Н.Б., 5 клас),нестандартний урок з геометрії у 7 класі ( « Рівнобедрений трикутник», вч. Стецяк Л.Я.) та урок-презентацію у 10 класі («Тригонометрія в житті людини», вч. Федишин Г.С. , Степаник В.М.). Для молодших школярів вчителем Тимчишак М.В. було організовано перегляд мультфільму « В країні невивчених уроків»

Завершився тиждень підбиттям підсумків та нагородженням переможців.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua