Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рік

На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рік

Автор: admin1 от 28-12-2017, 14:32
 (голосів: 0)

На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рікУ залі методичного кабінету 28 грудня відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації, в якій брали участь голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Вони привітали освітян з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Начальник відділу освіти Іван Стецко та голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки, депутат Львівської обласної ради, Ольга Грицик доповіли про виконання положень колективного угоди між відділом освіти та районною організацією профспілки працівників освіти і науки за 2017 рік. Колегія прийняла рішення: затвердити звіти з виконання угоди і вважати спільну роботу з її виконання задовільною.

На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рікБуло проаналізовано результати участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. 456 учасники олімпіад стали переможцями. Найбільша кількість переможців за результатами всіх олімпіад серед учнів СЗШ та НВК І-ІІІ ступенів у Меденицькій СЗШ – 29 преможців, Попелівському НВК – 25, Н.Гаївський НВК – 21, Вороблевицькій СЗШ, Доброгостівській СЗШ – по 15, Модрицький, Опаківський, Підбузький НВК (14). Покращилася робота з обдарованим школярами у Добрівлянському НВК – 13, Уличнянській СЗШ – 12, Довжанському НВК – 11.

Серед СЗШ та НВК І-ІІ ступенів найбільша кількість переможців у Ясенице-Сільнянському НВК – 10 переможців, Сторонянський НВК – 8, Болехівська СЗШ, Броницька СЗШ, Літинський НВК – по 5, Бистрицькій, В. Гаївській, Михайлевицькій СЗШ – по 4.

Про виконання рішення колегії від травня 2016 року щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в освітніх закладах району доповів провідний спеціаліст відділу освіти Тарас Шуст.

Методист Дарія Грицик надала інформацію про результати моніторингу освітньої діяльності Залокотського НВК І-ІІ ступенів.

На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рік

На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рік

На колегії відділу освіти райдержадміністрації підвели підсумки за 2017 рік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua