Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Пошук нових підходів до організації освітнього процесу на семінарі вчителів хімії

Пошук нових підходів до організації освітнього процесу на семінарі вчителів хімії

Автор: admin1 от 20-12-2017, 15:03
 (голосів: 0)

Пошук нових підходів до організації освітнього процесу на семінарі вчителів хіміїУдосконалення загальної середньої освіти спрямоване на переорієнтацію процесу навчання на розвиток особистості учня, навчання його самостійно оволодівати новими знаннями. Упроваджується компетентнісний підхід до формування змісту та організації освітнього процесу. Це вимагає підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому пере­будувати освітній процес відповідно до нових вимог і підходів.

Цим проблемам був присвячений семінар учителів хімії, який відбувся під керівництвом методиста Світлани Павлюх на базі методичного кабінету. З доповіддю на тему «Харчові добавки і їх вплив на здоров’я» виступила вчителька біології та хімії Лішнянського НВК І-ІІІ ст. Оксана Костецька. З презентацією досвіту роботи на такі теми виступили вчителі хімії та біології: «Посадив дерево – недарма життя прожив» - вчителька Ролівської СЗШ І-ІІ ступенів Ганна Медвідь, «Проектна діяльність на уроках хімії та біології» - вчителька Новокропивницького НВК І-ІІІ ступенів Оксана Марків. З проектом на тему «Віковий дуб Богдана Хмельницького» виступила учениця  Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ступенів Юліана Іванішин (учителька  Леся П’єнтак), на тему «Вплив енергетичних напоїв на організм людини» - учениця Рибницької СЗШ І-ІІ ступенів Руслана Лецик (учителька Степанія Фірич), на тему «Фітотерапія через фітобар» - учениця Попелівського НВК І-ІІІ ступенів Анастасія Сопотинська (учителька Віра Тупичак).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua