Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Традиційні різдвяні прикраси

Традиційні різдвяні прикраси

Автор: admin1 от 14-12-2017, 14:52
 (голосів: 0)

Традиційні різдвяні прикраси12 грудня в приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся регіональний семінар керівників гуртків позашкільних закладів, учителів трудового навчання Дрогобицького району на тему “Традиційні різдвяні прикраси”, який підготувала і провела керівник гуртка “Вироби з бісеру” на базі Меденицької школи Галина Білинська.

Привітала учасників семінару директор БДЮТ Віра Болоховецька.

Педагог презентувала роботу гуртка, розповіла про робочі моменти, конкурси, виставки дитячих робіт, майстер-класи, творчі здобутки своїх вихованців, екскурсії та творчі зустрічі з вихованцями БДЮТ м. Трускавця.

Традиційні різдвяні прикрасиУ презентації «Традиційні різдвяні прикраси» Галина Романівна наголосила, що Різдво – особливий, незвичайний час у році, сповнений багатими обрядами і звичаями. Чимало традицій, що сягають ще язичницьких часів, набули християнської символіки і несуть в собі ідеали любові, щедрості, є яскравим прикладом української ментальності – працьовитості, гостинності, поваги до предків, відчуття святості родини, дбайливого господарювання.

 І ми, як і наші пращури багато віків тому, також з нетерпінням чекаємо того особливого дня, трепетно готуємося до нього, наповнюючи наше святкування багатими споконвічними традиціями.

Галина Білинська провела майстер – клас, на якому всі присутні педагоги виготовляли різдвяну прикрасу з бісеру “Ангелик”. Вона вміло та доступно пояснила всі етапи виготовлення цього виробу.

Педагог наголосила, що, створюючи різдвяну іграшку, треба нанизувати кожну бісеринку з любов’ю, вірою, надією, теплотою душі і різдвяний ангелик оберігатиме від усяких негараздів.

Традиційні різдвяні прикраси

Традиційні різдвяні прикраси

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua