Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Андріївські вечорниці в Болехівцях

Андріївські вечорниці в Болехівцях

Автор: admin1 от 13-12-2017, 16:04
 (голосів: 0)

Андріївські вечорниці в БолехівцяхВ приміщенні  народного дому села Болехівці 12 грудня відбулось цікаве дійство - Андріївські вечорниці, організатором яких  була  керівник  гуртка сучасного танцю «Антарес» Будинку дитячої та юнацької творчості Мар’яна  Боб’як. У святі було задіяно понад сотні дітей. Зал був вщерть заповнений глядачами, які бурхливими оплесками реагували на все, що відбувалось на сцені. Дійство проходило у поєднанні народних традицій із сучасністю. З народними традиціями ознайомила Оксана Радецька зав. бібліотекою-філією с. Нове Село.

Упродовж  майже трьохгодинних вечорниць гості свята мали змогу отримати справжню насолоду від гармонійного хореографічного мистецтва. Діти демонстрували своє вміння на сцені, даруючи глядачам розмаїття танців.

Андріївські вечорниці в БолехівцяхУчасники колективу під керівництвом Мар’яни Боб’як створили надзвичайне танцювальне шоу. На сцені панувала справжня  феєрія чарувань  та ворожінь. Усе це було гармонійно поєднано, театралізовано. Вихованці колективу розкривали свої артистичні та декламаційні здібності. Вражала різноманітність образів, персонажів, костюмів. Гарячими оплесками вітали глядачі  хореографічні постановки, особливо здивувала  новостворена група хлопців.

На святі побували та привітали учасників дійства депутат обласної ради Михайло Задорожний, який приніс дітям подарунки від Святого Миколая, директор Будинку дитячої та юнацької творчості  Віра Болоховецька  та сільський голова села Болехівці Ірина Кіс.

Керівник колективу Мар’яна Боб’як висловлює щиру подяку всім, хто був причетний до проведення свята.

Андріївські вечорниці в Болехівцях
Андріївські вечорниці в Болехівцях
Андріївські вечорниці в Болехівцях
Андріївські вечорниці в Болехівцях

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua