Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » У Новошицькій школярі провели виховні заходи До Дня ЗСУ

У Новошицькій школярі провели виховні заходи До Дня ЗСУ

Автор: admin2 от 7-12-2017, 09:19
 (голосів: 0)

У Новошицькій школярі провели виховні заходи До Дня ЗСУ6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил, а 5 грудня – Міжнародний день волонтерів. До цих свят заздалегідь готувались учні Новошицької школи. Напередодні в селі зібрали доброчинну пожертву для воїнів АТО на сході. Місцевий парох, о. Василь Полянко звернувся до небайдужих парафіян з проханням допомогти нашим захисникам. Педагоги та учні зі своїми батьками охоче долучилися до цієї пожертви. Крім цього, школярі на уроках трудового навчання виготовили вітальні листівки і передали їх воїнам. Учні подякували їм за захист і побажали якнайшвидше повернутися живими до своїх рідних. Вчителі підготували і провели виховні заходи до Дня Збройних Сил «На варті Вітчизни» та до Міжнародного дня волонтерів «Волонтер – це покликання». Оксана Ковалів розповіла учням історію Українського війська, історія якого сягає кількох століть. Діти прослухали пісні «Ой на, ой на горі…», «Ой у лузі червона калина». Хлопці заспівали пісню «Козачата», а дівчата «Українка». Школярі читали вірші про Українську армію, про нашу Батьківщину, її захисників та волонтерів. Переглянули кліпи «Ти солдат України», «Дай, Боже, сил нашим Солдатам», «Запах війни», «Я - волонтер».

У школі були проведені цікаві вікторини та інтелектуальні ігри. Для хлопчиків приготували конкурси на спортивну тематику «Пряма лінія», «Ліворуч», «Хто сильніший», «Збери защіпки», у яких вони проявили себе згуртованими, винахідливими і кмітливими. Дівчатка теж мали пройти конкурс «Медсестра» та «Нагодуй солдата». Творчим завданням було виготовлення сувенірів та листівок для односельчан - учасників АТО.

На завершення заходів учні хвилиною мовчання вшановували загиблих захисників та переглянули кліп «Білі лебеді у небесах», а за живих та кращу долю для України - щиро молилися та заспівали «Боже великий, єдиний». 

 

У Новошицькій школярі провели виховні заходи До Дня ЗСУ

 

У Новошицькій школярі провели виховні заходи До Дня ЗСУ

 

У Новошицькій школярі провели виховні заходи До Дня ЗСУ

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua