Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Тиждень математики у Ролівській школі

Тиждень математики у Ролівській школі

Автор: admin1 от 6-12-2017, 10:51
 (голосів: 0)

Тиждень математики у Ролівській школіЗ 27 листопада по 1 грудня в Ролівській СЗШ І-ІІ ст. проходив тиждень математики.

До участі в тижні математики взяли участь всі учні 5-9 класів. Перший день розпочався з оголошення на шкільній лінійці плану проведення тижня математики. Учні 8-го класу ознайомили учнів з усним журналом на тему «Дещо з історії математики».

У вівторок учні 8-9 класів позмагались у математичні грі брейн-ринг «Розуму розрядка». Перемогу здобула команда 8-го класу. Із поставленими завданнями діти справились, впевнено відповідали на запитання, були активними.

У середу учні п’ятого, сьомого та восьмого класів розвеселили всіх сценкою «Як Миколка скорочував дроби», а учні шостого класу показували математичні фокуси, які всіх здивували і зацікавили. Фокусники показували блискавичне додавання багатозначних чисел, вгадували дату народження, вік за розміром взуття, фокус з календарем та багато інших цікавих фокусів.

У четвер учні дев’ятого класу ознайомили всіх з біографією видатних українських математиків.

Тиждень закінчився парадом математичних газет. Протягом усього тижня учні розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі і головоломки із сірниками, грали в ігри, відповідали на запитання вікторини.

Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, узагальнити і розширити знання учнів з математики, стимулювати активність учнів у пізнавальній діяльності, перевірка вмінь учнів застосовувати набуті знання у нестандартних ситуаціях, ознайомити учнів з видатними вченими-математиками та з цікавими фактами з історії виникнення математики; створити атмосферу, що сприяла б розкріпаченню мислення учнів, розвитку уяви, активізації творчого потенціалу, виховати в них інтерес до вивчення математики, наполегливості у досягненні мети, віри у власні сили.

Тиждень математики у Ролівській школі

Тиждень математики у Ролівській школі

Тиждень математики у Ролівській школі


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua