Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » У Літині відкрили оновлений спортивний зал

У Літині відкрили оновлений спортивний зал

Автор: admin2 от 23-11-2017, 14:08
 (голосів: 0)

У Літині відкрили оновлений спортивний залВ Літинському НВК відчинив свої двері для школярів відремонтований спортивний зал. У залі замінили вікна, підлогу, вхідні двері, відремонтували та пофарбували стіни, подбали про спортивний інвентар.

До важливої вжитті школи та села події вчителі та учні підготувалися як належить. Директор НВК запросив усіх, хто допомагав у ремонті. Учні підготували чудовий спортивно-патріотичний захід, пі час якого демонстрували свої захоплення різними видами спорту, виконували танцювальні композиції, співали патріотичних пісень.

Отець Володимир Раделицький освятив спортивний зал, привітав присутніх із гарною подією наголосив, що сьогоднішній захід яскраво підкреслив, наскільки важливою є виконана робота, адже діти – це майбутнє нашої країни, у кожній дитячій посмішці, у їх радощах, здоров'ї – міць нашої держави.

Директор НВК Іван Яник відзначив, що оновленим приміщення спортивного залу шкоа завдячує Літинському сільському голові Іванові Пурію та меценату, депутатові районної ради Станіславові Карпенко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua