Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району

Нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району

Автор: admin1 от 6-10-2017, 14:18
 (голосів: 0)

Нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району5 жовтня відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Стецко підвів підсумки управлінської діяльності керівників шкіл у 2016-2017 навчальному році та окреслив основні завдання щодо організації педагогічного процесу у 2017-2018 навчальному році. Особлива увага була приділена підготовці закладів освіти до початку опалювального періоду та осінньо-зимового сезону. В.о. начальника господарської групи відділу освіти Оксана Данилів розповіла про проведену роботу з цього питання.

Депутат Львівської обласної ради, голова Дрогобицької районної організації освітянської профспілки Ольга Грицик приділила увагу співпраці профспілок з відділом освіти у проведенні тарифікації педагогічних працівників.

Спеціалісти відділу освіти Людмила Коник-Осадча, Ярослав Куцик, Тарас Шуст повідомили присутніх про роботу закладів освіти щодо охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням, про забезпечення належного санітарного, епідемічного благополуччя та протипожежного захисту у навчальних закладах району, про організацію виховної роботи.

Про мережу ЗНЗ, класів та їх наповнюваність у 2017-2018 навчальному році. доповіла методист Дарія Грицик.

Підсумувала результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році методист Любов Маркович. Методист Володимир Новаковський зупинився на проведеній роботі керівниками ЗНЗ щодо комплектування педагогічних кадрів, обслуговуючого персоналу у 2017-2018 н.р.

Нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району

Нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району

Нарада керівників навчальних закладів Дрогобицького району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua