Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Тиждень екології в Попелівській школі

Тиждень екології в Попелівській школі

Автор: admin2 от 1-03-2017, 10:23
 (голосів: 0)

Тиждень екології в Попелівській школіЗ метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, розвитку в учнів інтересу до предмету екології, любові до природи, поваги до товаришів, до їх думки, доведення   значення   екології в житті людини в школі з 20 по 24 лютого 2017 року  проходив тиждень екології.   За його підготовку та проведення відповідала вчитель біології та екології Віра Тупичак. Щоденні заходи мали розвивальний, виховний та пізнавальний характер.

Розпочався тиждень зі шкільної лінійки, в ході якої учні були ознайомлені з планом заходів на тиждень.

Наступного дня у коридорі школи було організовано фотовиставку на тему «Первоцвіти просять захисту».

А продовженням свята пробудження весняних квітів у 6 класі Тупичак Віра провела цікавий урок на тему: «Будова квітки».

Учні школи: Фридрак Христина – 10 клас та Бжостовська Надія – 11 клас, які посіли ІІІ місце на обласній олімпіаді з екології, презентували свої екологічні проекти.

Пізнавальною, насиченою та цікавою виявилася гра «Великі перегони», під час якої учні 6-9 класів у кабінетах біології, історії, основ здоров’я, української мови та літератури, виконуючи різноманітні завдання, здійснили подорож з метою пошуків скарбів.

П’ятниця  виявилась не менш цікавою,  як і всі попередні дні екології. В цей день  відбувся виступ  учнів 9-11 класів  у вигляді конкурсної програми «Містер школи».

Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що Тиждень екології був цікавим, насиченим і, безперечно, надовго залишиться в пам’яті учнів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua