Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

Автор: admin2 от 22-02-2017, 14:04
 (голосів: 0)

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл21 лютого на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. був проведений районний семінар для заступників директорів з виховної роботи на тему «Співпраця школи, сім'ї, громади щодо формування всебічно розвиненої, творчої особистості, активного громадянина України».

Розпочалася робота семінару із привітання директора школи Богдани Іваськів. Відтак про інтерактивні технології у роботі з батьками розповіла методист відділу освіти Ірина Зубрицька.  Далі роботу школи презентувала заступник директора Марія Галатяк. Літературно-музична композиція «Від Бога наша пісня, наша мова…», яку підготували Марія Галатяк та вчитель музичного мистецтва Олена Кузів, стала для гостей справжнім дарунком. Учні школи привітали присутніх піснями про мову, про любов до рідної землі. Свою майстерність продемонстрували танцювальний колектив «Водограй» та хор «Шкільні барви». Гордість школи, юний поет Роман Бабій, який є переможцем багатьох літературних конкурсів, прочитав присутнім свої вірші про мову та подарував усім гостям збірки своїх віршів.
Наступним етапом семінару була екскурсія навчальним закладом, під час якої заступники оглянули всі навчальні кабінети, виставкові стенди, виставку арт-студії «Намисто», яку підготувала вчитель Марія Линів .

Підводячи підсумки роботи , усі учасники семінару та методист відділу освіти Ірина Зубрицька висловили щиру подяку педагогічному колективу та дирекції школи за проведений на високому фаховому рівні захід, за можливість побачити та отримати неоціненний досвід роботи колективу на шляху до підвищення якості освіти.

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua