Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Школярі Попелівського НВК посіли ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Школярі Попелівського НВК посіли ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Автор: admin2 от 14-02-2017, 17:22
 (голосів: 1)

Школярі Попелівського НВК  посіли ІІІ місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології12 лютого у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Двоє учнів Попелівського НВК І-ІІІ ст., керівником яких є вчитель біології та екології Вищої кваліфікаційної категорії Віра Тупичак, представляли Дрогобицький район.

Христина Фридрак, учениця 10 класу, з проектом на тему: «Я обираю екосумку» та Надія Бжостовська, учениця 11 класу, презентувала проект на тему: «Можливості покращення якості сільськогосподарських угідь шляхом використання видів роду Lupinus sp

Змагання олімпіади з екології проходили у два етапи: теоретичний тур (вирішення тестових завдань) і постерний захист проектів. Відтак, за результатами проведеної олімпіади, обидві учениці посіли ІІІ місце, гідно представивши Дрогобиччину і свою школу.

Участь старшокласників в учнівській олімпіаді з екології сприяє екологічному вихованню й залученню їх до проектної діяльності, розширенню спектра досліджуваних проблем природоохоронного й екологічного змісту.

Попелівський НВК третій рік поспіль має призерів на обласній та щороку у районній олімпіаді з екології.

Школярі Попелівського НВК  посіли ІІІ місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Школярі Попелівського НВК  посіли ІІІ місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua