Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Підведені підсумки ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

Підведені підсумки ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

Автор: admin1 от 28-12-2016, 12:35
 (голосів: 1)

Підведені підсумки ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіадЗавершився ІІ (районний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Його результати свідчать про належний рівень знань учасників змагань. Більшість з них успішно виконали  завдання, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати отримані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку. У ІІ етапі олімпіад взяли участь 1289  учнів  з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району.

367 учасники олімпіад стали переможцями. Найбільша кількість переможців за результатами всіх олімпіад серед СЗШ та НВК І-ІІІ ступенів у Меденицькій СЗШ – 32 преможці, Попелівсьму НВК – 24, Нижньогаївській СЗШ –21, Н.Кропивницькому НВК, Підбузькому НВК та Опаківському НВК – 18, Вороблевицькій СЗШ, Доброгостівській СЗШ та Рихтицькій СЗШ – 15. Покращилася робота з обдарованим школярами у Добрівлянському, Модрицькому, Опаківському НВК.

Серед СЗШ та НВК І-ІІ ступенів найбільша кількість призових місць у школярів Ясенице-Сільнянського – 9 призерів, Дережицької та Опрівського – 8, Бистрицької та Ролівської СЗШ – 7, Верхньогаївського НВК – 6, Броницької СЗШ та Волощанського НВК – 5, Грушівської СЗШ – 5, Долішньолужецької, Броницької та Михайлевицької шкіл – 5.

Олімпіади з усіх навчальних предметів проводились на основі методичних рекомендацій Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. В організації та проведенні ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів активну участь взяли працівники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua