Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Тиждень математики та інформатики в Літинському НВК

Тиждень математики та інформатики в Літинському НВК

Автор: admin1 от 12-12-2016, 14:32
 (голосів: 0)

Тиждень математики та інформатики в Літинському НВКЗ 5 по 9 грудня в Літинському НВК І-ІІ ст. проходив тиждень математики та інформатики під керівництвом вчителя математики та інформатики Оксани Бабич. Девізом тижня були слова: «Я думаю, а значить, я існую». Предметний тиждень відбувся з метою сформувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики, розкрити красу математичних понять, поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці, ознайомити учнів із життям відомих вчених-математиків, виховати колективізм, відповідальність за виконану справу, сприяти створенню атмосфери взаємоповаги між учнями та вчителями.

Відкриття предметного тижня відбулося на урочистій загальношкільній лінійці розповідями про математику та цікавими фактами із життя математиків. Після чого учні 6 і 7 класів взяли участь у «Годині коду». В цьому проекті до занять з програмування залучені десятки мільйонів учнів по всьому світу. Пройшовши всі рівні Майнкрафту, учні отримали сертифікати.

А 7 грудня учні 6 та 9 класів провели виховний захід «Математика – цариця наук». Діти розвивали творчу фантазію, логічне мислення, уважність, ерудованість, кмітливість, почуття любові до математики,  примножували свої знання. Під час заходу глядачі мали можливість подивитися цікаві сценки, побувати на заняттях у Всезнайка і Незнайка.

Діти дуже активно провели цей тиждень, цікаво та з величезним творчим ентузіазмом.

Тиждень математики та інформатики в Літинському НВК

Тиждень математики та інформатики в Літинському НВК

Тиждень математики та інформатики в Літинському НВК

Тиждень математики та інформатики в Літинському НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua